formularz dotyczący języków

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dzihad
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2008, o 01:22

formularz dotyczący języków

Post autor: dzihad »

Hej, to znowu ja

Mam problem, otóż przy składaniu papierów na studia dostałem od pań w dziekanacie formularz, w którym miałem uzupełnić jakiego języka obcego i na jakim poziomie pragnę się uczyć. Nie mogłem się zdecydować na poziom i zabrałem ów papier do domu Teraz sobie o nim przypomniałem, ale niestety gdzieś zaginął. I mam pytanie: czy gdzieś na stronie am.lublin mogę znaleźć ten formularz, wydrukować sobie i wysłać? Albo czy ktoś mógłby mi przesłac na maila? Czy jednak jedynym wyjściem jest pojechać do Lublina, wziąć, wypełnić, oddać do odpowiedniego pokoju i sobie wracać? Zadzwoniłbym, ale dzisiaj już nie można, jutro święto, później weekend. A ja w sobotę chciałbym wyjechać i byłoby miło gdybym nie musiał wszystkiego odwoływać.

Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc
Ostatnio zmieniony 14 sie 2008, o 19:55 przez dzihad, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: formularz dotyczący języków

Post autor: a_niap »

Gdzieś na stronie Lublina pisali ze nie wysylają formularzy pocztą. Tą ankiete na temat jezyków trzeba wysłac do 31 sierpnia wiec moze zdazysz po powrocie? Spróboj zadzwonic w poniedzialek i zapytać czy nie mozesz tego wypelnic we wrześniu, może akurat się uda Mysle ze dla nich to nie bedzie problem, jakoś sobie z tym poradzą
Awatar użytkownika
Alchemist
Posty: 80
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 16:04

Re: formularz dotyczący języków

Post autor: Alchemist »

Jest w ogole cos takiego? Ja tam zadnej ankiety nie dostalem. Tyle ze jtm na farmie. To tylko medycy dostawali?
jasio

Re: formularz dotyczący języków

Post autor: jasio »

ja ten formularz oddałem od razu. na stronie am nigdzie go nie widziałem. A tak co do języków- radziłbym wybrać ten, który znasz najlepiej. Moim zdaniem na pierwszym roku nie ma za bardzo możliwosci nauki języka obcego medycznego od kompletnych podstaw. Ale to to moje zdanie. możesz mieć inne
dzihad
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2008, o 01:22

Re: formularz dotyczący języków

Post autor: dzihad »

Angielski umiem i to całkiem dobrze Ale nie mogłem się zdecydować na poziom, bo ze wszystkich stron słyszę ile to na tej medycynie nauki nie ma. Ale biorę rozszerzony, bo duża szansa, że w przyszłości mi się przyda

Termin jest na pewno do 31 sierpnia? Nie do 25 sierpnia? Może pomyliło mi się z akademikami Jeśli do końca mesiąca to spokojnie zdążę. Dziękuję wszystkim za pomoc
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: formularz dotyczący języków

Post autor: a_niap »

Na pewno do 31 sierpnia

Tez proponuje wybrac jezyk ktory najlepiej znasz. Nie wiem czy to prawda, ale i tak chyba na medycynie nie ucza zadnego jezyka od podstaw.
Myszor
Posty: 15
Rejestracja: 11 sie 2008, o 09:10

Re: formularz dotyczący języków

Post autor: Myszor »

Uczą od podstaw wszystkich języków. Do wyboru bodajze angielski, niemiecki, francuski i hiszpański. Ale zdecydowanie lepiej wziąć język, który już się zna. Łatwiej się go uczyć, a i czasu mniej zabiera. A czas to cenna rzecz.
jasio

Re: formularz dotyczący języków

Post autor: jasio »

i jeszcze rosyjski.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości