jak Wam idzie nauka?

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: Korczaszko »

zielenica, raczej nie dadzą takich wyjątków, choć moja kochana chemiczka mówiłato jest gagatek maturalne. nauczcie się go a później na klasówce same takie gagatki ale jak już zrobiła nam swoją własną próbną to podała te reakcje musieliśmy tylko dobrać współczynniki a poza tym pamiętaj pyk bzyt itede nie zapomnę o Tobie
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: zielenica »

Korczaszko pisze:nie zapomnę o Tobie
proszę, pamiętaj :*
wczoraj miałam chwilę paniki
Matka moja cały bukiet czterolistnych koniczyn przyniosła, mam je jeść dzisiaj wieczorem i jutro ranona szczęście (fajny ubaw mili pewnie uczniowie, jak ich nauczycielka przyrody tarzała się po boisku za koniczynami )
bułkę sobie zrobię, curry posypię, bo smakują paskudnie XD
Awatar użytkownika
kasicowo
Posty: 86
Rejestracja: 10 maja 2008, o 20:24

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: kasicowo »

smacznego:P
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: zielenica »

kasicowo pisze:smacznego:P
arigatoo
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: york »

garbage pisze:z ksiazek operonu sie nic nie nauczysz praktycznie, wiec nie polecam, za to zbior i repetytoeim jest naprawde ok
żartujesz repetytorium operonu do chemii w porównaniu do książek tego wydawnictwa to żenada
1olka4
Posty: 115
Rejestracja: 2 sie 2007, o 11:46

Re: jak Wam idzie nauka?

Post autor: 1olka4 »

Dokladnie. Tak samo jest z Vademecum z bioli i fizy. Owszem - jest sporo przydatnych rysunkow, ale te i innepomyslowe tebelki i zestawienia mozna przejrzec tydzien przed matura, ale uczyc sie z tego.
Kiedys na taki pomysl przy kregowcach wpadl moj kolega i dostal 1 ze sprawdzianiku, ktory nie byz zbyt trudny i ogolnie wypadl dobrze.
Heh. Nie rozumiem po co jest tak kilka ciekawostek, skoro nie ma rzeczy podstawowych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości