zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Post autor: MatiGl »

Jako, że szał szkolnych zakupów ogarnął również moją familie, braciszek jeden idzie do I klasy, a drugi też do pierwszej klasy , tyle że LO:) zeszytów im nakupili ilości strszne, jak zwykle z za dużym zapasem, ale rodzice wychowani w czasach gdy zeszytów brakowało tak mają:) chcieli mi też zeszyty kupować, tyle że ja nie mam pojęcia ile i jakie te zeszyty potrzebuje
Pytanie więc mam takie, czy na kierunku lekarskim, na I roku dużo się robi samodzielnych notatek do jakich przedmiotów trzeba zeszytyi itp pytam z pozycji studenta na WUM-ie, ale chyba nie ma strasznych różnic pod tym względem na innych uczelniach.
pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź


ps.
300 postów:)
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Post autor: Medycyna Lwów »

hmm co kto lubi, ja średnio lubię notować, a jak już to na luźnych kartkach białych A4.
Ale generalnie zeszyt musisz mieć do chemii (60k. w kratkę) na laboratorium, do histologii gruby zeszyt czysty do rysunków na 2 sem. i tyle obowiązkowych. Ja miałem dodatkowo zeszyt na wykłady z chemii, na pierwszą pomoc, na każdy semestr z histo osobny i chyba tyle. Na resztę nie trzeba. Anatomię mam w stu milionach różnych kartek i karteczek,a le tak mi było wygodnie.
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Post autor: MatiGl »

Kaamil pisze:hmm co kto lubi, ja średnio lubię notować, a jak już to na luźnych kartkach białych A4.
to cierpimy na podobna przypadłaść, bo ja też nie lubię notować, wogóle pisać nie lubię czyli w sumie dużo nie trzeba Notatnik uniwersalny do wszystkiego (na wykłady), i pare zeszytów
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Post autor: serine »

A do tych rysunków to jakies specjalne ołówki potrzebne czy moze byc wszystko najzwyklejsze?
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Post autor: lung »

Farby plakatowe a nie olowki
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Post autor: Padre Morf »

zasadniczo jaki chcesz (w Białymstoku histo jest dopiero w II semestrze).
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Post autor: Medycyna Lwów »

zwykłe ołówki, kolorowe kredki (byle była fioletowa i czerwona bo ich się najwięcej używa)
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Post autor: MatiGl »

jak dobrze pamiętam, to gdzieś już temat rysunków na histologii był przerabiany na forum

btw.
malowanie jest tylko na I roku
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Post autor: Medycyna Lwów »

u nas i na II roku w 1 semestrze jeszcze jest histo, z tego co wiem na 3 roku maluje się na histopatologii.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Post autor: Khayman00 »

ja tez obstawiam uniewrsalny blok kartek A4 do wszystkiego Zawsze przy sobie odpowiedni zeszyt, czyli ten jedyny
Solituda
Posty: 94
Rejestracja: 12 lip 2008, o 08:38

Re: zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Post autor: Solituda »

MatiGl pisze:Pytanie więc mam takie, czy na kierunku lekarskim, na I roku dużo się robi samodzielnych notatek do jakich przedmiotów trzeba zeszytyi itp pytam z pozycji studenta na WUM-ie, ale chyba nie ma strasznych różnic pod tym względem na innych uczelniach.
pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź


ps.
300 postów:)
Gasz. ] Jak będziesz chciał to będziesz notował. Do jakich przedmiotów jakie zeszyty dowiesz się na studiach już, to nie jest liceum .
Widać , że piszesz te posty aby ich było najwięcej
Niedługo pewnie będzie pytanie jakie skarpetki ubiera się na wydziale lekarskim.
Sorki, za wredność ale czasem jak widzę coś takiego nie mogę się powstrzymać
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Post autor: scarlett89 »

Solituda pisze:Widać , że piszesz te posty aby ich było najwięcej
Mysle ze to takie posty są spowodowane raczej ciekawościąjak tam jest niz nabijaniem jak najwiekszej liczby postow:) Nie bylabym taka surowa w ocenie innego czlowieka:) Poprostu MatiGl (i nie tylko:P) nie mogą sie doczekac studiowania - stąd te pytania i dociekliwosc:)ltrzynajmniej mi sie tak wydaje:P
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: zakupy- zeszyty, ile, jakie i do czego??

Post autor: MatiGl »

Solituda pisze:Gasz. ] Jak będziesz chciał to będziesz notował. Do jakich przedmiotów jakie zeszyty dowiesz się na studiach już, to nie jest liceum .
to że liceum już skończyłem, zdążyłem jakiś czas temu zauważyć. czegoś nie wiem, to szukam odpowiedzi, nie znajduję to pytam, taka jest chyba kolejnosć a forum służy między innymi do zadawania pytań popraw mnie jak sie w którymś momencie pomyliłem
Solituda pisze:Widać , że piszesz te posty aby ich było najwięcej
jakbym chciał nabijać licznik postów i pisać, żeby było jak najwięcej, to pisałbym w każdym dziale forum, po kilka razy dziennie, i w ciągu tygodnia miałbym ponad 1000postów spokojnie pisze, jak mam coś do powiedzenia w danym temacie i pytam się jak czegoś nie wiem
scarlett89 pisze:Mysle ze to takie posty są spowodowane raczej ciekawościąjak tam jest niz nabijaniem jak najwiekszej liczby postow:) Nie bylabym taka surowa w ocenie innego czlowieka:) Poprostu MatiGl (i nie tylko:P) nie mogą sie doczekac studiowania - stąd te pytania i dociekliwosc:)ltrzynajmniej mi sie tak wydaje:P
Dobrze Ci się wydaje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości