PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
qartka
Posty: 267
Rejestracja: 16 paź 2007, o 12:44

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: qartka »

paul_ina033 pisze:Moi drodzy, z wielką przyjemnością pragnę dołączyc do Waszego zacnego grona Jednak aby to uczynic muszę czekac na kolejną listę na stomie. Mam 212 punktów i modlę się o spadek. Czy taki spadek jest realny?
na stomie na pewno.
zeby lek tez taj zlecial.
Oktawia
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2008, o 19:56

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Oktawia »

mam pytanie, czy wie ktoś może jak wygląda sprawa internetu w akademikach?
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: aquirre »

gdzies na forum wyczytalem ze internet w akademcach jest ale czy to prawda to nie wiem na 100%
Oktawia
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2008, o 19:56

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Oktawia »

dzięki za info:-))
Asiatka
Posty: 90
Rejestracja: 10 lip 2008, o 10:22

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Asiatka »

ja też słyszałam, że w akademikach jest internet w każdym pokoju i że tylko trzeba sobie przywieźć kabel, żeby go poprowadzić do kompa
i że podobno jest za darmo tzn. pewnie już jest wliczony w cenę akademca hehe
dingbat
Posty: 226
Rejestracja: 17 maja 2008, o 09:14

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: dingbat »

w google zaraz pod stroną PAMu jest fajna stronka, ale PAMowiczów
10min. przeglądałam, a ile żywych informacji. ulalala
np. co do internetu, każdy może go mieć. bierzecie komputer ze sobą?ja myślałam nad laptopem. ale chyba jest zbyt mobilny.
Agalek
Posty: 71
Rejestracja: 19 paź 2007, o 22:00

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Agalek »

Internet jest, a jeśli macie możliwość to weźcie ze sobą komputer, najlepiej laptopa, zeby nie zajmował zbyt dużo miejsca. Jeśli nie macie takiej możliwości, z internetu można skorzystać za darmo w bibliotece PAM, która mieści się tuż obok akademików i Netto
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: aquirre »

w akademcach kradną ?
hejoha89
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2008, o 18:01

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: hejoha89 »

Ja również witam wszystkich serdecznie.
Dzisiaj została zaktualizowana lista przyjętych na AM na niektróe kierunki. I również zostalam przyjeta na AM z tym,że na kierunek kosmetologia A propos jest tutaj może ktoś z tego kierunku ? ) Serdecznie pozdrawiam. -)
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: gatek »

Nie wiecie czy jak się pójdzie w pazdzierniku do biblioteki i poprosi o książki na I rok to wypozycza caly zestaw ? czy trzeba prosić tytułami albo większość w ogóle kupić? Ja nie jestem w gronie studentów ale pytam w imieniu znajomego który się dostał i jest lekko hm zdezorientowany
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: aquirre »

całego kompletu nie dostanie bo jest okreslony limit, no i generalnie w biblio w pierwszych dniach pazdziernika bedzienagly atak spawacza czyli jak sie wepchniesz to cos z limitu dostaniesz
ollciakus
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:55

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: ollciakus »

chyba limit książek to 7. jakos tak bylo. najlepiej wypożyczyć książki które są najpotrzebniejsze na I semestr. tak więc

*histologia ZABEL

*anatomia KRECHOWIECKI sugeruje wypożyczenie jakiegoś atlas (Sinielnikow/Netter/Sobotta - któryś z tych = najlepiej to tak dogadać się ze znajomym z pokoju aby on miał co innego niż Ty. Zawsze można się wymienić atlasami aby spojrzeć na preparat z innej perspektywy)

*biologia z parazytologią =ksiązka niebieska z białymi napisami )

Co się tyczy :

=BIOFIZYKA - nie wypożyczajcie żadnego podręcznika. Naprawdę się nie przyda! Istna cegła, która w wolnych chwilach może służyć jako podstawka pod zupę albo pyszne gołąbki, która mamusia dopiero co przywiozła ) ja wypożyczyłam to na samym początku i żałowałam tego!

=HISTORIA STOMATOLOGII - radzę popytać się znajomych. po uczelni krąży skrypt gdzie są zawarte wszystkie potrzebne informacje p nie pozyczalam z biblioteki a jakims cudem pod koniec roku jak sie pakowalam znalazlam 2 egzemplarze tych skryptówp tym oto sposobem mozna dowiesc ze nie jest trudno go zdobyc )

=SOCJOLOGIA MEDYCYNY - nie kupujcie tej ksiazki ani nie wypozyczajcie. wystarczy ze kilka osob w grupie bedzie ja mialo. i tak tylko czesc artykulow przejrzycie p

[ Dodano: Pią Sie 29, 2008 22:27 ]
= CHEMIA - do zakupienia skrypt w tzw pamowskiej SKRYPCIARNI która znajduje się na rybackiej bądź w sklepie medycznym którym znajduje się nieopodal Pomorzan )

=INFORMATYKA I STATYSTYKA MEDYCZNA - to Was moi Kochani czeka w II semestrze. nie zaprzątajcie sobie tym głowy )

najważniejsze to wypożyczyc pozycje które zaznaczyłam *. Z dużym naciskiem na anatomię i histologię.

pozdrawiam )
Darli
Posty: 13
Rejestracja: 14 lip 2008, o 14:31

l

Post autor: Darli »

a kiedy beda legitymacje?
gdzie informacja?
+ rozne inne dowcipne ciekawostki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości