przeniesienie...

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mariola;)
Posty: 2
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 17:31

przeniesienie...

Post autor: mariola;) »

moj problem wygląda tak: jestem na medycynie (zaczynam teraz 2gi rok) i zastanawiam sie czy w przyszłym roku mogłabym sie przeniesc do innej uczelni, ponieważ zmienia mi sie sytuacja osobista(wychodze za maż ) i kurcze bardziej pasowałoby mi studiowac w innym miescie. czy ktoś wogóle słyszał o czyms takim? czy to mozliwe? znacie kogoś komu sie udało? narazie mysle o tym przeniesieniu teoretycznie próbuje sie tylko dowiedzięc czy to wogóle mozliwe. pozdrawiam, marlena
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: przeniesienie...

Post autor: doktorka »

tak, jak znam kogos, kto tak zrobil, ale dosc solidnym wałem] ale slyszlalam o paru osobach, ktorzy sie spoko przeniesli bez zadnych problemow, na pewno jest to mozliwe, najpierw trzeba zagadac z dziekanem docelowej uczelni i obgadadac warunki. i tyle.
bloom_89
Posty: 73
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:10

Re: przeniesienie...

Post autor: bloom_89 »

A co myślicie o przeniesieniu z Bydgoszczy do Łodzi po pierwszym roku? Znacie kogoś kto tak zrobił? Porównywałam plany tych uczelni i są dość zbliżone, nawet bardzo bym powiedziała.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: przeniesienie...

Post autor: doktorka »

mi jest znany transfer bydgoszcz- poznan jedynie, chyba ze 3 przypadki.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: przeniesienie...

Post autor: a_niap »

Jak tylko się zgadzają przedmioty na uczelni na której byłaś z tymi co były w ciągu tych dwoch lat na uczelni na ktorą chcesz sie przeniesc to nie powinno byc problemow.
adam87
Posty: 3
Rejestracja: 31 sie 2008, o 12:42

Re: przeniesienie...

Post autor: adam87 »

bloom_89 pisze:A co myślicie o przeniesieniu z Bydgoszczy do Łodzi po pierwszym roku? Znacie kogoś kto tak zrobił? Porównywałam plany tych uczelni i są dość zbliżone, nawet bardzo bym powiedziała.
Tak, znam kogoś takiego, problemów wiekszych nie było
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: przeniesienie...

Post autor: Medycyna Lwów »

generalnie uczelnie nie robią problemów, jeżeli mają tylko wolne miejsca to kogoś mogą przyjąć, pod warunkiem zaliczenia wszystkiego i nadrobienia ew. braków.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości