Lekarski - legitymacje i indeksy..

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Lekarski - legitymacje i indeksy..

Post autor: Savok »

Hmm. Witamy w sredniowieczu.
Wiekszosc uczelni przelaczyla sie juz na obowiazkowy do wprowadzenia system (ch)FAST, na ktory narzekaja wszystkie dziekanaty W tym przypadku student otrzymuje indywidualny nr konta. Coz, moze WUM wprowadzi to za rok. albo prawo znow sie zmieni P
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Lekarski - legitymacje i indeksy..

Post autor: Padre Morf »

Savok pisze:Wiekszosc uczelni przelaczyla sie juz na obowiazkowy do wprowadzenia system (ch)FAST,
moja na szczęscie nie. ufff
sahara_reindeer
Posty: 96
Rejestracja: 12 maja 2008, o 16:33

Re: Lekarski - legitymacje i indeksy..

Post autor: sahara_reindeer »

Kij z systemami Ale jest już wrzesień a nie ma żadnych informacji nt opłat za indeks i legitymacje, grupach i planach zajęć. Powinni coś zamieścić w internecie
karolcia!
Posty: 27
Rejestracja: 24 lip 2008, o 15:43

Re: Lekarski - legitymacje i indeksy..

Post autor: karolcia! »

sahara_reindeer, podobno w połowie/pod koniec września. Powiedzieli,że jestem nadgorliwa.
Beja
Posty: 124
Rejestracja: 3 mar 2008, o 17:29

Re: Lekarski - legitymacje i indeksy..

Post autor: Beja »

karolcia!, dokładnie, ja też tak słyszałam. Mają się pojawić na stronie UMedu.
karolcia!
Posty: 27
Rejestracja: 24 lip 2008, o 15:43

Re: Lekarski - legitymacje i indeksy..

Post autor: karolcia! »

Beja, jakbyś coś wiedziała,daj znać:). Ja też napiszę zaraz,jak tylkozdobędę te iformacje:)). W sumie,jeśli do 20 nic się nie pojawi,to chyba tam pojadęale myslę,że nie będzie takiej potrzeby:). Pozdrawiam:*
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Lekarski - legitymacje i indeksy..

Post autor: Padre Morf »

dzieci drogie to jest uniwersytet medyczny=bałagan itd. Jak 1 października będzie plan ostateczny i ostateczny podział na grupy to będzie dobrze.
epinefrynka

Re: Lekarski - legitymacje i indeksy..

Post autor: epinefrynka »

Na razie wyluzujcie i wakacjami się cieszcie ^^
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Lekarski - legitymacje i indeksy..

Post autor: owsik »

sahara_reindeer pisze:Kij z systemami Ale jest już wrzesień a nie ma żadnych informacji nt opłat za indeks i legitymacje, grupach i planach zajęć. Powinni coś zamieścić w internecie
zadzwoncie i zapytajcie ja jestem na wojleku i nr mam na ktory trza wpłacic 17 legitka i 4 indeks
46105014611000 000503784118

lezał do publicznego odpisywania i na stronie internetowej tez jest - tylko trzeba napisać w przelewie kto i za co ,na innych wydziałach tez pewno jest !
vista123
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2008, o 15:13

Re: Lekarski - legitymacje i indeksy..

Post autor: vista123 »

Numer konta dla lekarskiego też już jest dostępny na stronie. w zakładce wydziały. informacje dla studentów.

pozdrawiam wszystkich z lekarskiego:)
milena9632
Posty: 101
Rejestracja: 22 lip 2008, o 10:12

Re: Lekarski - legitymacje i indeksy..

Post autor: milena9632 »

zadzwoncie i zapytajcie ja jestem na wojleku i nr mam na ktory trza wpłacic 17 legitka i 4 indeks
46105014611000 000503784118

lezał do publicznego odpisywania i na stronie internetowej tez jest - tylko trzeba napisać w przelewie kto i za co ,na innych wydziałach tez pewno jest ![/quote]

hm czyli tytulem kaza wpisac oplata za indeks i legitymacje no i imie i nazwisko?
Beja
Posty: 124
Rejestracja: 3 mar 2008, o 17:29

Re: Lekarski - legitymacje i indeksy..

Post autor: Beja »

milena9632 pisze:hm czyli tytulem kaza wpisac oplata za indeks i legitymacje no i imie i nazwisko?
Ja tak zatytułowałam i myślę, że jest OK.

Dziś pojawiły się grupy m.in. na leku, ale nie ma ich na stronie, trzeba dzwonić do dziekanatu lub fatygować się osobiście.
Słyszałam, że plany językowe mają być dopiero w październiku i że zapisy na wf są na razie wstrzymane, co mnie nie dziwi, bo nie znamy jeszcze swoich pełnych planów zajęć.
milena9632
Posty: 101
Rejestracja: 22 lip 2008, o 10:12

Re: Lekarski - legitymacje i indeksy..

Post autor: milena9632 »

Beja pisze:
Dziś pojawiły się grupy m.in. na leku, ale nie ma ich na stronie, trzeba dzwonić do dziekanatu lub fatygować się osobiście.
Słyszałam, że plany językowe mają być dopiero w październiku i że zapisy na wf są na razie wstrzymane, co mnie nie dziwi, bo nie znamy jeszcze swoich pełnych planów zajęć.
no ja jutro z rana dzwonie do dziekanatu spytam sie co i jak z tymi grupami, a swoja droga jakby ktos byl z lodzi i grupy by sie pojawily to moglby walnac fotke i tu udostepnic ha ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości