Jak wygląda durian ?

Forum botaniczne poruszające problemy ze świata roślin i związanych z nimi zjawiskami, jednym słowem botanika
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Jak wyglĄda durian ?

Post autor: Guru »

to udowodnij ze mialas racje, i pisz pelnym zdaniem, jesli nie jest to duzy wysilek intelektualne, lepiej sie czyta:D
bagatha

Re: Jak wyglĄda durian ?

Post autor: bagatha »

Guru, prosimy o szacunek i kulture, tego typy teksciki czyta sie raczej nie miło.

zjedzenie tego owocu to przekonanie sie do niego, oczywiscie nie zaklada to z gory faktu,ze bedzie on nam smakowal. Jak widac zapach nie odpycha wielu ludzi, musieli sie oni do tego owocu przekonac i jak widac, nie zalują.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Jak wyglĄda durian ?

Post autor: Guru »

nie uwazam zeby byla to kwestia przekonania sie, lecz pokonania wlasnej bariery przed odrazajacym zapachem, nie nazywalbym tego przekonaniem sie, ale moze skonczmy rozmowe na ten temat bo do niczego ona nie doprowadzi a za pewne kazda ze stron ma troche argumentow na temat, tyle ze do niczego nie dojdziemy. a przeciez na tym forum jest jeszcze tyle ciekawych watkow:)

a co do tego hasla zapisanego pogrubiona czcionką, to no coz. podobno czlowiek czuje sie urazony tylko wtedy kiedy to jego dytyczyla na prawde, kiedyobelga byla prawdziwa. wiec nie rozumiem twojej reakcji bo wygladasz(nie po zdjeciu tylko po wypowiedziach oczywiscie, zdjecie to temat na osobna dyskusje)na osobe dla ktorej napisanie czegos pelnym zdaniem nie jest duzym wysilkiem, a wrecz przychodzi z latwoscia, a ja takich wypowiedzi oczekuje. jednowyrazowo to mozna sobie prozmawiac w podstawowce a nie na szanowaym przez internautow forum.
i jeszcze jedno nie zawsze musi byc milo, ma byc szczerze, a prawda nie zawsze musi byc mila, i tego nikt nie zmieni.
bagatha

Re: Jak wyglĄda durian ?

Post autor: bagatha »

ok ok tylko wiesz.dla mnie rozmowa z kims kto rzuca tekstemjesli nie jest to duzy wysilek intelektualny nie jest na zbytnio wysokim poziomie. Takie gadki mozesz rzucac kolega z podworka, tutaj jesli rozmawiamy powaznie i szczerze ( a widze, ze takze tego oczekujesz) to nie na poziomie jaki zaczynasz narzucac.
Nie nazwalabym tego urazeniem, tymbardziej,ze Twoją wypowiedzia Ty pokazujesz obraz swojej osoby, a nie kto inny.
Takze przypominam o prosbie.
Prawda nie zawsze jest mila,szczerosc takze, ale umiejetnoscia coraz lepiej myslacego czlowieka jest ja wyrazic na odpowiednim poziomie. Staramy sie wszyscy robic to na tyle, ile potrafimy.

pozdrowienia
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Jak wyglĄda durian ?

Post autor: Guru »

bagatha pisze:umiejetnoscia coraz lepiej myslacego czlowieka jest ja wyrazic na odpowiednim poziomie. Staramy sie wszyscy robic to na tyle, ile potrafimy.
no i patrzac na ten tekst moje podejrzenia chyba byly sluszne skoro odpowiadzielas kilka postow wczesniej jednym slowem. poniekad sama sie teraz pograzylas.
po drugie prosze mi przedstawic obraz mojej osoby po tejstrasznej wypowiedzi! chyba jest nie gorszy od osoby ktora odpowiada jednym slowem. I po trzecie, zaostrzenie dyskusji z mojej strony byo jak najbardziej słuszne i przemyślane gdyż tylko wtedy widać jaki człowiek jest naprawde, a Ty udowodnilas swoim zachowaniem ze faktyczniemózg nie jest niezależny od emocji właściciela", tyle że niektórzy potrafią kontrolować emocje w takich sytuacjach, i nie maja problemow w czasie takiej dyskusji. NIe wiem z czego to u Ciebie wynika, ale też nie zamierzam w to wnikac.
pozdrawiam
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości