która uczelnia- fizjoterapia

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
krakers
Posty: 25
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 19:49

która uczelnia- fizjoterapia

Post autor: krakers »

Mam ambicje dostać się w przyszłym roku do Poznania na fizjoterapię. Gdyby mi się nie udało musiałabym wybrać między Szczecinem a Bydgoszczą. Która lepsza według was? Aha no i trzeba dodać, że w Bydgoszczy mieszkam, a do Szczecina mam 250 km. Ale to i tak nie zaważy na moim wyborze.
Ostatnio zmieniony 5 lis 2008, o 19:16 przez krakers, łącznie zmieniany 1 raz.
5432455435

Re: która uczelnia- fizjoterapia

Post autor: 5432455435 »

Wydaje mi się, że to nieodpowiednie miejsce na ten temat
aexis
Posty: 185
Rejestracja: 15 lut 2008, o 21:24

Re: która uczelnia- fizjoterapia

Post autor: aexis »

czym dalej od domu tym lepsze zycie studenckie tak słyszałam:)
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: która uczelnia- fizjoterapia

Post autor: a_niap »

aexis pisze:czym dalej od domu tym lepsze zycie studenckie tak słyszałam:)
źle szłyszałaś Czym dalej od domu tym bardziej musisz o siebie zadbać, a i tak jak wracasz do domu to wszyscy wypominają ci nadmierną utratę wagi (chociaż w rzeczywistości przytyłeś/aś )

A co do odpowiedzi na pytanie krakersa, to mysle że mając uczelnie w mieście w którym mieszkasz to nie masz sie co zastanawiać nad innymi. Przynajmniej do czasu kiedy utrzymują cie rodzice. Bo jak bedziesz sie sam utrzymywal i nie bedzie ci żal wydawac niepotrzebnie pieniędzy to wtedy faktycznie można się zastanowić nad wyborem miasta.
aexis
Posty: 185
Rejestracja: 15 lut 2008, o 21:24

Re: która uczelnia- fizjoterapia

Post autor: aexis »

a gdzie sie nauczyc zycia jak nie na studiach:) ja mam do Bydg pol h drogi autobusem jednak nie bardzo chcę tam isc. startuje do Poznania a jesli bedzie trzeba zostac w Bydgoszczy to przeprowadzam sie do Torunia do mieszkania na tzw czarna godzine.niestety nie ma dla mnie zadnego ciekawego kierunku w Toruniu.
krakers
Posty: 25
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 19:49

Re: która uczelnia- fizjoterapia

Post autor: krakers »

dzięki za odpowiedzi. mimo wszystko i tak będę startowała do Poznania na pierwszym miejscu. Bo Bydgoszcz sama w sobie nie jest zła. Ale nie mam dobrych warunków w domu, ani do mieszkania, nauki, a tym bardziej do życia bez nerwów. Musiałabym mieszkać z rodzicami, na pewnie mniejsze koszty utrzymania, ale nie wyobrażam sobie dalej z nimi mieszkać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości