Smakołyki dla szynszyli

Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Smakołyki dla szynszyli

Post autor: andi »

W sklepach zoologicznych są różnego rodzaju smakołyki. Mam takie pytanie, czy biszkopty i dropsy mogą zawierać barwniki i konserwanty? Widziałam bardzo dużo róznokolorowych, ale nie jestem przekonana co do wyrobu, bo na etykietach nigdy nic nie pisze.proszę o odpowiedzi i z góry dzięki
416asia
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2008, o 07:57

Re: Smakołyki dla szynszyli

Post autor: 416asia »

Jak nie jesteś pewny to może zamiast tego kupić paczke wielka suszonych owoców to jest lepsze tylko nie skarmiaj go zbyt dużo tym.
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: Smakołyki dla szynszyli

Post autor: andi »

dziękuję za info ale ja jestem płci żeńskiej:P
Awatar użytkownika
kasiak121
Posty: 40
Rejestracja: 13 paź 2008, o 12:59

Re: Smakołyki dla szynszyli

Post autor: kasiak121 »

Oczywiście, dlaczego nie? Czy są naturalne czy identyczne z naturalnymi to już inna sprawa, bo zależy. Mimo wszystko polecam albo kupić, albo najlepiej samemu ususzyć owoce, warzywa, roślinki np. jabłka (mój za nimi przepada), marchewkę, mlecz. W sklepach dostępne są zioła i suszone już gotowe zioła, owoce np dzikie róże, warzywa od pietruszek po pomidory. Mój szylek nie jada żadnych dropsików i ciasteczek. Kupiłam mu kiedyś i już więcej nie kupię Stawiam na naturalne i zdrowe.
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: Smakołyki dla szynszyli

Post autor: andi »

Dziękuję za pomoc. Raczej też będę samodzielnie suszyć. To jest chyba bezpieczniejsze. Nie wiadomo co mogą zawierać takie dropsy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości