fizjoterapia

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: fizjoterapia

Post autor: Biochejter »

No nie wierzę, gdzieś Ty sie uchowała? Na stronach uczelni w zakładcerekrutacja masz wszystko jak na dłoni. Włazisz na stronę CMUJa/AWFu i wszystko wiesz
Jumii
Posty: 14
Rejestracja: 2 paź 2008, o 17:37

Re: fizjoterapia

Post autor: Jumii »

uchowałam sie w stodole, rodzice nie wypuszczali mnie na światło dzienne
pierwszy raz mam styczność z internetem, nie bądź dla mnie taki okrutny (

No patrzyłam po stronkach ale jak ja tam nie moge znalesc nawet zakładki rekrutacja d
Iskierka
Posty: 100
Rejestracja: 6 lis 2007, o 16:52

Re: fizjoterapia

Post autor: Iskierka »

Musi być
rozejrzyj sie dokładnie i poczytaj.
Główny pzredmiot na fizjoterapie to biologia. Zwykle też test sprawnościowy, jeśli chodzi o AWF.
Jednak każdą uczelnie musisz sparwdzić oddzielnie, gdyż rekrutacja może sie różnić.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: fizjoterapia

Post autor: Biochejter »

Jumii pisze:uchowałam sie w stodole, rodzice nie wypuszczali mnie na światło dzienne
pierwszy raz mam styczność z internetem
To tak jak mnie, tylko mnie wypuścili jakiś czas temu i już nieźle śmigam po necie i dlatego tak cwaniakuję
Jumii pisze:nie bądź dla mnie taki okrutny
Przepraszam, nie chciałem być okrutny Po prostu nie znałem Twojej ciężkiej sytuacji
Jumii
Posty: 14
Rejestracja: 2 paź 2008, o 17:37

Re: fizjoterapia

Post autor: Jumii »

o jak miło D
już cos wiem^^

a jeszcze myślałam jak cos na dietetyka ale chyba nie ma jako tako dietetyki w Krakowie nie?

a jak zdaje sama biologie to wystarczy?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość