hmmm... ciekawe ...??

Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: hmmm... ciekawe ...??

Post autor: Predator713 »

jeśli jest to pełnowartościowa karma dla szynszyli to raczej tyle, żeby nie była głodna. 2-3 łyżki stołowe 1 raz dziennie. jeśli to jakiś deser to 1/2 łyżki + karmę
tulka246
Posty: 24
Rejestracja: 16 lut 2008, o 11:29

Re: hmmm... ciekawe ...??

Post autor: tulka246 »

super że z szylkiem lepiej a mówiłam !
że będzie dobrze,predator713,ma racje zmień karmę,na jakąś inną i powinno być ok
pozdrawiam :*
BrakLoginu
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2009, o 08:55

Re: hmmm... ciekawe ...??

Post autor: BrakLoginu »

Super zwierzak, teraz już mnie chyba polubił, bierze rodzynki z ręki, a jak już skubaniec wejdzie pod bluzkę to siłą go trzeba wyciągać, lubi też w kapturze siedzieć, ale pod bluzką bardziej Teraz będzie już chyba tylko lepiej
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: hmmm... ciekawe ...??

Post autor: Predator713 »

no to serdeczne gratulacje. zapoznaliście się i to jest najważniejsze. teraz to już będzie z górki. pozdro
BrakLoginu
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2009, o 08:55

Re: hmmm... ciekawe ...??

Post autor: BrakLoginu »

Szylek już zjada swoje granulki, ogółem myślę że wszystko jest już dobrze, dzięki że od razu pomogliście. Dzisiaj szylka miała uszy przekrwione, bo pod moją nieobecność w pokoju siedziała pod kołdrą (większość czasu spędza na pokoju), ale zamknęłam ją w klatce ze słoiczkiem zimnej wody, przytuliła się do niego i chyba w porę z tym słoiczkiem zareagowałam, a pod kołdrę już więcej nie wejdzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość