jaka praca badawcza

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
hubert1112
Posty: 30
Rejestracja: 11 lut 2009, o 16:19

jaka praca badawcza

Post autor: hubert1112 »

chciałbym zrobić jakąś pracę ale nic mi do głowy nie przychodzi, czy mógłby ktoś i coś dradzić, naproweadzić nacoś
Minako Aino
Posty: 17
Rejestracja: 11 lut 2009, o 19:08

Re: jaka praca badawcza

Post autor: Minako Aino »

Proponuję poszukać inspiracji na forum (ja właśnie to robię, bo też szukam pomysłu na pracę). Warto też poszperać w bibliotece i poszukać książek z instrukcjami różnych doświadczeń (np.Praktikum z fizjologi roślin"). Nie łudź się, że ktoś wymyśli temat za Ciebie. Powodzenia.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: jaka praca badawcza

Post autor: ulala »

hubert1112, takich jak ty jest tu wielu. chyba nie sadzisz ze forumowicz beda ci cos proponowac
paweljp
Posty: 43
Rejestracja: 28 sie 2008, o 17:00

Re: jaka praca badawcza

Post autor: paweljp »

ja polecam książkę:Ćwiczenia z fizjologii roślin wydawnictwa Uniwersytetu im A Mickiewicza w Poznaniu (można kupić na stronie wydawnictwa - kosztuje 12 zł) ja z tego skorzystałem i było ok - tylko nie kopiuj identycznie doświadczeń.
leiira
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2009, o 08:26

Re: jaka praca badawcza

Post autor: leiira »

no ja też szukam tematu na olimpiade. Z tym, że nie chce robić żadnej pracy z ekologii. Kręci mnie mikroskopowanie, ale nie czytałem na forum aby ktoś robił taki rodzaj pracy. Więc nie wiem czy to jest dobry pomysł? Jak to się ma do oceniania przez komisje itd. Możę ktoś robił coś podobnego i wie coś więcej odnośnie tego. Czekam na porady
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości