ERK rejestracja UJ ?! wazne

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
bonny
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2006, o 23:06

ERK rejestracja UJ ?! wazne

Post autor: bonny »

Mam takie pytanie barddzo wazne dla mnie.

pisałem mature z bioli i z chemi rok temu, w tym poprawiłałem chemie czyli jeszcze nie otrzymałem świadectwa z aktualnymi wynikami(połaczony wynik z bioli z zeszłego roku plus wynik z chemi z tego roku) czy mam sie rejestrowaqc jako tegoroczny maturzysta

Boje sie ze nie bede mógł dodac do swojego konta wyniku z chemi jesli sie teraz zarejestruje:/

Pomocy.


mam ręke wnocniku bo wyczytałem ze do dzis trzeba sie zarejestrowac, ntylk nie wiem czy jako tegoroczny czy zeszło roczny maturzysta. dłupio brzmi ale dal mnie to jest wazne!
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, o 11:00 przez bonny, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: ERK rejestracja UJ ?! wazne

Post autor: Vinci »

zadzwoń tak do dzialu nauczania i sie zapytaj
bonny
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2006, o 23:06

Re: ERK rejestracja UJ ?! wazne

Post autor: bonny »

wątpie aby ktoś teraz odebrał:/


a termin na który sie natknołem mija dziś:/
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: ERK rejestracja UJ ?! wazne

Post autor: Vinci »

z reszta poczytałys troche na tej stronie

Zdawałam/-em maturę w roku poprzednim, w roku bieżącym poprawiałem/-łam ją. Do kiedy mogę dokonać swojej rejestracji?
Rejestracja dla maturzystów, którzy poprawiali swoją maturę w sesji wiosennej 2006 r. trwa do 19 lipca 2006 r.
bonny
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2006, o 23:06

Re: ERK rejestracja UJ ?! wazne

Post autor: bonny »

jak to interpretować
Termin rejestracji: terminy ERK dla kandydatów zdających nową maturę w 2006 roku: od 5.06.2006 r. do 19.07.2006 r., terminy ERK dla kandydatów z maturą z lat wcześniejszych: od 5.06.2006 r. do 26.06.2006 r.
[ Dodano: Pon Cze 26, 2006 18:41 ]
tak tez to czytałem w tych najczęściej zadawanych pytaniach, ale gra jest wazna a dzies mija jeden z terminów

Może panikujechyba ak:/
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: ERK rejestracja UJ ?! wazne

Post autor: Vinci »

ale to juz i tak za pozno bo musisz wysłac to potrierdzenie i podanie. Z tego co tam jest naipsane jesli ejstes ubiegłorocznym maturzystą, poprawiałes mature to maz termin do 19 lipca, ale zadzwon lepije do UJ i sie zapytaj. a props to jaki profil ?

[ Dodano: Pon Cze 26, 2006 18:49 ]
aa ha iwdze ze biotech ] to moze bedzemy razem studiwac
bonny
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2006, o 23:06

Re: ERK rejestracja UJ ?! wazne

Post autor: bonny »

jesli termin do dzis to raczej nie bedziemy razem studiowac://////////////(((((((((((((((
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: ERK rejestracja UJ ?! wazne

Post autor: Vinci »

nie panikuj masz tam napisane jak byk ze do 19.06, z reszta teraz twoimswidectwem bedze aneks do matury, z nowym wynikiem, ktry dostaniesz w lipcu
bonny
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2006, o 23:06

Re: ERK rejestracja UJ ?! wazne

Post autor: bonny »

dzięki za słowo otuchy,

fakt jak byk jest napisane do 19.07.2006 ufff

i tak jutro bede dzwonił.

pozdrawiam i dziekuje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości