Pomóżcie zidentyfikować mi zwłoki zwierzęcia

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Pomóżcie zidentyfikować mi zwłoki zwierzęcia

Post autor: Pablo »

To jest pies na 100%, gdyby się ktoś uparł mógłbym powiedzieć, że w tym worku jest tygrys. No daj spokój z tą kozą i tak jak już pisali wyżej od kiedy koza mam kły!?
milka.1985
Posty: 332
Rejestracja: 23 lip 2008, o 11:41

Re: Pomóżcie zidentyfikować mi zwłoki zwierzęcia

Post autor: milka.1985 »

moim zdaniem to też są zwłoki psa. widać wyraźnie kły charakterystyczne dla drapieżników, a na drugim zdjęciu widać łapę psa z pazurami - a koza ma przecież całkiem inaczej zbudowaną łapę jak już tu było wspominane - posiada racice.
werbena520
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:18

Re: Pomóżcie zidentyfikować mi zwłoki zwierzęcia

Post autor: werbena520 »

Bardzo dziękuję wszystkim za wypowiedzi.Też dochodzę do wniosku teraz,że to pies.Hm"jego pan nie pofatygował się nawet go pochować.obygo spotkało to samoa nawet więcej.
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: Pomóżcie zidentyfikować mi zwłoki zwierzęcia

Post autor: Pablo »

Tego człowieka powinno się znaleźć i ukarać w należyty sposób choć pewnie nigdy tej osoby nie uda się już znaleźć.resztą kary w Polsce są i tak zbyt niskie.!
keykey
Posty: 72
Rejestracja: 5 mar 2009, o 09:05

Re: Pomóżcie zidentyfikować mi zwłoki zwierzęcia

Post autor: keykey »

Rozkład bardzo zmienia wygląd zwierzęcia, to prawda, jednak ewidentnie to pies.
Racica wygląda zupełnie inaczej, a na pewno jako twardy element zachowałaby się zdecydowanie lepiej na takim etapie rozkładu.
Łapa nie wygląda na psią. Bo nie ma sierści. Na ogół ludziom się wydaje że łapy psie to takie miękkie okrągławecośki", nie kończyna z palcami itd.
Poza tym spójrzcie na proporcje. Kończyna sarny/kozy byłaby smuklejsza, dłuższa. Co więcej, ta na zdjęciu ma pazurki.
Ząb widoczny na zdjęciu pierwszym to kieł. Z deka spiłowany, nienajmłodszego psa. Stare to jednak strasznie nie było, zęby są w dość dobrym stanie i nie tak strasznie zażółcone.

Tak patrzę na to zdjęcie i widzę smutne oczy przy budzie na łańcuchu, bez wody w misce, ba, bez żadnej miski. Takie przykre a takie polskie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość