wyniki z próbnych

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
xienka

Re: wyniki z próbnych

Post autor: xienka »

jagodzio pisze:Przez nich zraziłam się do weterynarzy
weterynaria jest spoko, cud miod i zwierzaczki

ale co tu duzo mowic, trudniejsza jest weta od nawet takiej medycyny o

[ Dodano: Wto Mar 17, 2009 15:50 ]
Korczaszko pisze:obcy + dwa spośród biologia lub chemia lub matematyka lub fizyka - olsztyn
e to tu mi sie podoba czyli moge sobie wziasc matme zamiast bio podoba mi sie
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: wyniki z próbnych

Post autor: jagodzio »

yo_medikusaa008 pisze:ale co tu duzo mowic, trudniejsza jest weta od nawet takiej medycyny o
Powiedział doświadczony licealista
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: wyniki z próbnych

Post autor: Korczaszko »

jagodzio pisze:Heh, po 4 uczelniach za dużo weterynarzy?
tak, są problemy z pracą (od wielu osób tak słyszałam, sama się jeszcze nie rozglądałam choć co jakiś czas widzę pod dziekanatem ogłoszeniadam pracę więc chyba nie jest AŻ tak źle). a nikt nie chce 6 lat studiować ciężkiego kierunku i zmywać gary w Irlandii. bardzo dobrze, że nie ma więcej weterynarzy lepsza jest konkurencja w dostaniu się na studia niż walka o pracę. Jak Bydzia i Kraków dołożyliby nowych absolwentów (obie uczelnie się do tego przykładają, ale jakoś im nie wychodzi ) mógłby być gnój totalny

[ Dodano: Wto Mar 17, 2009 18:12 ]
weterynarz to nie lekarz i nie ma na nich aż takiego zapotrzebowania. wiele osób ogranicza wizytę u weta do szczepień x.x

co do prawa studentów jest tysiące, a później mało kto zdaje aplikację więc jakoś się wyrównuje
jagodzio pisze:yo_medikusaa008 napisał/a:
ale co tu duzo mowic, trudniejsza jest weta od nawet takiej medycyny o

Powiedział doświadczony licealista
nie tylko nie to kto ma gorzej
xienka

Re: wyniki z próbnych

Post autor: xienka »

jagodzio pisze:Powiedział doświadczony licealista
olaboga / nie czepiaj sie juz . dobrze? |

po prostu na wecie uczysz sie WSZYSTKICH ZWIERZAT wszystkich ryb itp
a na medycynie TYLKO CZLOWIEK
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: wyniki z próbnych

Post autor: ulala »

Korczaszko, wet też 6 lat?
Awatar użytkownika
Beata91
Posty: 91
Rejestracja: 9 lut 2009, o 21:59

Re: wyniki z próbnych

Post autor: Beata91 »

Chyba 5,5 roku. xP
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: wyniki z próbnych

Post autor: Korczaszko »

5,5 ale dyplom dostaje się po 6 latach (ostatnie pół roku to praktyki ale ponoć zdarzają się tacy co zatrudniają bez dyplomu który jest w drodze )
yo_medikusaa008 pisze:po prostu na wecie uczysz sie WSZYSTKICH ZWIERZAT wszystkich ryb itp
a na medycynie TYLKO CZLOWIEK
i z tego powodu że jest taki ogrom gatunków + przedmioty typu higiena miesa, mleka itd nie ma wielu takich typowych medycznych (typu pediatria, dermatologia, kardiologia, neurologia itd - są w ramach fakultetów interny czy jeszcze nie wiadomo czego no albo samemu się doszkala x) więc trudno orzec co trudniejsze więc nie rozpentujmy wojny bo takie stwierdzenia często do niej prowadzą (oczywiście 90% studentów wety twierdzi, że studiuje najcięższy kierunek pod słońcem podobnie jest ze studentami leku tylko tu jeszcze dochodzi przekonanie, że ci z wety na lek się nie dostali ) co jest gorsze w wecie od leku? więcej godzin spędzanych na uczelni x.x na wiele durnowatych przedmiotów (ochrona środowiska, agronomia x.x itd) niby nie trzeba się na to uczyć, ale trzeba odsiedzieć, a później jakoś zaliczyć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości