Pierścień z futra - śmiertelne zagroŻenie

pomorek
Posty: 127
Rejestracja: 16 lip 2008, o 13:44

Re: Pierścień z futra - śmiertelne zagroŻenie

Post autor: pomorek »

Myślę ze zdecydowanie powinnas isc do innego weterynarza. Niestety akurat jakmój szyszak miał pierscien to my od razu go usunelismy i nie mam doswiadczenia z takim przypadkiem (na szczescie).
Ale jezeli szynszylek nadal ma fiutka na wierzchu to zdecydowanie nie jest dobrze i nie wiem czy przemywanie woda z octem to dobry pomysł, bo ta czesc ciała to nie palec czy kolano i nie wiadomo jak zwierze moze to odczuwac.
Wet u ktorego bylas poprostu nie wiedzial o co chodzi, poprostu sie nie znal, wiec zdecydowanie idz i szukaj porady gdzie indziej powodzenia
Awatar użytkownika
iza91
Posty: 120
Rejestracja: 26 sie 2008, o 15:47

Re: Pierścień z futra - śmiertelne zagroŻenie

Post autor: iza91 »

Z małym jest już wszystko dobrze Dziś rano jak wstałam miał już siuśka schowanego D Zachowuje się normalnie. Biega , skacze, apetyt mu dopisuje no i przede wszystkim pije Więc myślę, że już nie powinno być żadnych problemów.
wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: Pierścień z futra - śmiertelne zagroŻenie

Post autor: wiza55 »

Witam.
Zastanawiam się, czy szynszyl, który nie ma partnerki, ani nawet przyjaciela może mieć pierścień z futra. Dzisiaj zauważyłam u mojego szylka, że ma pogrubionego penisa.
Jest on twardy, schowany wewnątrz napletka. Rano widziałam, jak szyluś tak jakby tam coś obgryzał. Proszę Was o pomoc! Nie chcę stracić mojego przyjaciela.
pomorek
Posty: 127
Rejestracja: 16 lip 2008, o 13:44

Re: Pierścień z futra - śmiertelne zagroŻenie

Post autor: pomorek »

Teoretycznie może, ale Twojemu zwierzakowi nie musi dolegac akurat pierścień z futra bo gdy zwierzak ma pierścień na penisie to on sie nie chowa do napletka i właśnie na tym polega problem, także albo skonsultuj z wetem albo poobserwuj jeszcze kulke.
Trzeba ufać swojej intuicji i dobrze obserwować swoje zwierzaki
wiza55
Posty: 103
Rejestracja: 23 lip 2007, o 16:40

Re: Pierścień z futra - śmiertelne zagroŻenie

Post autor: wiza55 »

Dziękuję bardzo, a wiesz może, co może mu dolegać?
Dzisiaj ani razu nie widziałam, żeby się załatwiał(chodzi o sikanie, bobki robi normalnie).
kaminia_484
Posty: 5
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 14:04

Re: Pierścień z futra - śmiertelne zagroŻenie

Post autor: kaminia_484 »

Mupped bardzo dziekuje ci za ta informacje moj szynszyl mial taki problem wszystko jakos sie rozwiazalo ale bylo bardzo nie ciekawie wozilam szylka do weta przez tydzien a on mu jakies kropelki wpuszczal i nakladal skorke na pracie ktore i tak caly czas wypadalo . Wedlug weterynarza byla to wada genetyczna powiedzial , ze moj szynszyl ma za luzny napletek i bedzie mu tak wypadac teraz rozumiem ze to byl pierscien z futra . Moi Drodzy moj szynszyl mial szczescie i to bardo duze ale ostrzegam Was ze trzeba chociaz co 3 dni sprawdzac czy nie ma futerka zaplatanego na praciu poniewaz to nie zawsze konczy sie tak kolorowo . jezeli znalezliscie pierscien nalezy penseta go delikatnie usunac po kawalku powolutku bo szynszyl bedzie bardzo sie bronil moj szynszyl robil straszliwa panike i tak wyl i szczekal na mnie jak bym mu krzywde robila . nie wystraszcie sie szynszyle troche dramatyzuja to nie boli a moze uratowac im zycie

Pozdrawiam

[ Dodano: Sro Kwi 08, 2009 17:12 ]
chcialabym jeszcze dodac ze nawet gdy szynszyl jest sam jeden tez jest takie ryzyko to nie prawda co pisze niektorzy moj szynszyl nie ma towarzyszki ani towarzysza i mial duzy problem z pierscieniem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości