Dylemat z wyborem.

misia1361
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 16:30

Dylemat z wyborem.

Post autor: misia1361 »

Witajcie! mój dylemat polega na tym ze muszę wybrać po miedzy yorkiem a maltańczykiem. Nie mogę się zdecydować, gdyż nie znam plusów i minusów obu ras.
Jeżyk

Re: Dylemat z wyborem.

Post autor: Jeżyk »

Witaj. Pod względem wyglądu zdecydowanie wybrałbym Yorka. Pod względem zachowania - Maltańczyka. Maltańczyk jest dość inteligentny, łatwy do ułożenia, lubi zabawy, nie lubi osób mu nie znanych. Nadaje się do agility. York jest bardziej psem towarzyskim, ale możesz mieć problem z jego charakterem. York wymaga pielęgnacji, fryzjera itp Maltańczyk natomiast dużo mniej (chyba, że lubisz bawić się w chodzenie z psem do fryzjera na kąpiele itp i masz czas).
Podsumowując, ja wybrałbym Maltańczyka.
Pozdrawiam

P.S
A może zastanów się nad West Highland White Terierem? Jest mały, ładny, aktywny, inteligentny, szybko się uczy i jest w tym samym przedziale cenowym co Maltańczyk i York, a nawet tańszy Jego wadą jest to, że jest aż za ruchliwy, ale jeśli także jesteś osobą aktywną polecałbym Ci tego pieska. Zastanów się!
Tu możesz dokładniej poczytać o tej rasie i zobaczyć zdjęcia

Kod: Zaznacz cały

pl.wikipedia.org/wiki/West_Highland_White_Terrier
martolinka89
Posty: 26
Rejestracja: 8 lut 2009, o 13:10

Re: Dylemat z wyborem.

Post autor: martolinka89 »

Ja również wybrałabym maltańczyka. Tak jak pisze mój przedmówca, pieski te są łatwiejsze do wychowania niż Yorki. I ładniejsze według mnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości