drzwi otwarte

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: drzwi otwarte

Post autor: KuBuS »

doktorka pisze:
no jesli chodzi o samo studiowanie, to wiele rzeczy jest mitem, chociaz na Twoim miejscu przyjelabym poprawke na to, ze rozmawiales ze studentami bodajze z 3 roku ( w sumie zalezy o ktorej godzinie byles), ktorzy na chwile obecna maja luz i sie obijaja i zapomnieli juz, jak bylo milo na 1 i 2 roku]

no ale powodzenia!
hehe no i tu masz racje , ale rowniez opowiadaly jak bylo na pierwszym i drugim, i jakos zyja i byly przedewszystkim zadowolone
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: drzwi otwarte

Post autor: doktorka »

pewnie, naprawde nie jest tragicznie, kwestia przyzwyczajenia i wszystko robi sie norma]
garbage
Posty: 117
Rejestracja: 1 sie 2007, o 14:47

Re: drzwi otwarte

Post autor: garbage »

Jak bylam na dzwiach atwartych to pani zajmujaca sie rekrutacja poinformowala nas ze od przyszlego roku poznan na 95 % wprowadzi 3 przedmioty do rekrutacji na lekarski i stome. poźniej coprawda podszedl doniej ktos inny z biora i zjechal ja za ot ze nie powinna nam tego mowic ale wyciekło, weic przekazuje dalej:). Później mowila juz na pytanie o fizyke ze to rok niespodzianek, ze zmiany sa mozliwe i trzeba sprawdzac ich strone.
Zauwazyliscie ze ostatnio coraz czesciej sie mowi o powrocie od fizyki?
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: drzwi otwarte

Post autor: KuBuS »

za rok jak matma bedzie obowiazkowa to ja beda brac pod uwage, bo tak za duzo przedmiotów bybylo z fizyka jeszcze, wg mnie.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: drzwi otwarte

Post autor: doktorka »

na pewno nan ten rok sie nic nie zmieni heh, natomiast kolo maja okaze sie, co bedzie za rok nastepny. nie zdziwie sie, jesli wroca do fizyki/beda brac matme pod uwage.

pani z rekrutacji za wiele nie mozna sluchac, zapamietajcie do lipca]
garbage
Posty: 117
Rejestracja: 1 sie 2007, o 14:47

Re: drzwi otwarte

Post autor: garbage »

miom zdaniem z matma t o byloby przegiecie. fizyka na niektorych umach byla weic jej czesc ludzi sie uczyla. A matma. Ja chce ja tylko zdać. Tym bardzije, ze gdyby chceli rozszerzenia, to wyszloby tyle samo przedmiotow do zdania bo podstawe z matmy trzeba obowiazkowo i rozszerzenie jest osobno. A z tymi paniami z rekrutacji coś na rzeczy musi byc skoro gdy nam ot powiedziala przyszla druga izwróciła jej uwage", ze nie pownna nas o tym informowac. Wiec wydaje mi sie to prawdopodobne. Tylko 1 mnie zastanawia- jesli poznań, ktory zawsze mial 2 wprowadzi 3 przedmiot to czy nie zrobia tego inne uczelnie.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: drzwi otwarte

Post autor: doktorka »

jak zrobia, to poznan wroci do 2] lubimy byc inni lol.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: drzwi otwarte

Post autor: Batha »

to nie jest jeden z wielu tematów o rekrutacji, tylko o dniach otwartych
Awatar użytkownika
polianna
Posty: 186
Rejestracja: 20 lip 2008, o 19:00

Re: drzwi otwarte

Post autor: polianna »

Co nie zmienia faktu,że to dość istotna sprawa. Jeśli faktycznie pojawi się fizyka w wymogach rekrutacyjnych, to mogę już sprzedać książki na allegro.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości