rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
salcella
Posty: 137
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 17:04

Re: rekrutacja

Post autor: salcella »

Mam takie pytanko: czy kiedy rejestrowaliście się na stronie uczelni (UM Poznań, oczywiście) to od razu po zakończeniu rejestracji otrzymaliście maila z numerem kodowym? Bo ja zaczynam się niepokoić, minęło już trochę czasu a ja nadal takowego maila nie otrzymałam, więc zastanawiam się czy nie podałam niewłaściwego adresu e-mail Proszę o odpowiedź
ol_ik
Posty: 32
Rejestracja: 14 cze 2008, o 14:41

Re: rekrutacja

Post autor: ol_ik »

Ja dostałam od razu.
poczekaj jeszcze trochę może im serwery nawalają czy coś.
I najprawdopodobniej login to Twój numer rekrutacyjny, a haslo to PESEL. ]
Awatar użytkownika
salcella
Posty: 137
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 17:04

Re: rekrutacja

Post autor: salcella »

Minęły już 4 dni i nadal nie otrzymałam tego maila. Co teraz? Jak mam się zalogować jeśli nie znam numeru kodowego? Właśnie w tym mailu miał znajdować się numer rejestracyjny, tak?
Marzena
Posty: 557
Rejestracja: 17 sty 2007, o 20:31

Re: rekrutacja

Post autor: Marzena »

Poczekaj na pewno przyjdzie dzis lub jutro, przez weekend to nie wysylaja. A jezeli na prawde nie przyjdzie np do konca tygodnia to napisz maila albo zadzwon do dziekanatu
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: rekrutacja

Post autor: Falx »

dziwne. wydaje mi się, że powinien od razu ten numer kodowy przyjść. może gdzieś literówkę w mailu zrobiłaś
a.
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2009, o 11:48

Re: rekrutacja

Post autor: a. »

ja rejestrowałam się dziś rano i jeszcze nie dostałam maila no i nie wiem co teraz? Też mi się wydaje, że odpowiedź powinna przyjść od razu, a tu cisza.
Awatar użytkownika
salcella
Posty: 137
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 17:04

Re: rekrutacja

Post autor: salcella »

Uff to nie jestem sama To znaczy, że może coś nie tak u nich jest po prostu Ale mimo wszystko jesli do końca tygodnia nie dostane tego maila to napisze do nich albo zadzwonie, tak jak już mi ktos doradził
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: rekrutacja

Post autor: Falx »

ja dostałam od razu ten numer
Awatar użytkownika
salcella
Posty: 137
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 17:04

Re: rekrutacja

Post autor: salcella »

O, właśnie otrzymałam maila z uczelni . Kamień spadł mi z serca Dzięki za wsparcie
a.
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2009, o 11:48

Re: rekrutacja

Post autor: a. »

ja też wczoraj dostałam odpowiedź tylko mam jeszcze pytanie: czy do tego formularza podawaliście wszystkie oceny ze świadectwa?
izka90
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 09:27

Re: rekrutacja

Post autor: izka90 »

No właśnie. też sie nad tym zastanawiałam. chodzi o wszystkie czy tylko te z których zdajemy maturę?
kuffi
Posty: 35
Rejestracja: 7 paź 2008, o 19:45

Re: rekrutacja

Post autor: kuffi »

A ja mam pytanie po jakiego grzyba w Poznaniu im trzeba te oceny? Jeśli dobrze przeglądnąłem zasady rekrutacji na wszystkich uczelniach medycznych w Polsce to jedynie Poznań ma taki wymóg. Jeszcze trzeba im wysłać od razu jakieś zdjęcia, kopie notarialne świadectw. Po co to? Nie mogliby jak cywilizowana reszta kraju przeprowadzić rekrutacji całkowicie elektronicznie a później wymagać papierków?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: rekrutacja

Post autor: a_niap »

kuffi pisze:A ja mam pytanie po jakiego grzyba w Poznaniu im trzeba te oceny?
W poprzenich latach w Poznaniu byla taka zasada, ze jesli byly dwie osoby o takiej samej liczbie punktow z przedmiotow bio i chem na ostatnim miejsu listy rankingowej to brali pod uwage oceny na swiadectwie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości