REKRUTACJA 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: moreno »

Kandydaci legitymujący się „starą maturą” zobowiązani są dokonać elektronicznego zgłoszenia kandydatury w nieprzekraczalnym terminie:

5 – 14 maja 2009 r.

Kandydaci zobowiązani są dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia

15 maja 2009 r.

do Biura Rekrutacji

* wydrukowany, podpisany formularz rejestracji kandydatury oraz
* dowód uiszczenia opłaty rekrutacyjnej
Czyli że trzeba zawieźć do Szczecina tylko jakiś formularz i dowód wpłaty?! Przecież oni to mogą sprawdzić jednym kliknięciem, czy to na koncie bankowym czy kandydata. Po co jechać przez całą Polskę? Wszędzie jest tylko internetowa rejestracja. Powiedzcie że źle zrozumiałem i że nie trzeba tam jechać przed zakwalifikowaniem się
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: KuBuS »

trzeba chyba jechac, rok temu tez tak bylo,
morix171

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: morix171 »

4. Dokumenty można dostarczyć osobiście, przez osobę trzecią lub wysłać pocztą.
Nie trzeba jechać ale trzeba dostarczyć formularz i dowód wpłaty jeszcze przed zakwalifikowaniem.
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: moreno »

No z tym wysyłaniem pocztą to tak trochę na przypał, bo jak nie dotrze na czas to ich to nie obchodzi, a często się zdarza jakiś strajk, coś tam zaginie i wszystko stracone no cóż, najwyżej się zaryzykuje, najwyżej rok (kolejny) sobie poczekam chociaż mam nadzieję że już teraz się dostanę
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 241
Rejestracja: 3 sie 2008, o 22:58

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Lenka »

moreno pisze:z tym wysyłaniem pocztą
Jeśli znasz jakąś osobę w jakiejś firmie, która ma podpisaną umowę z kurierami, to idź do nich i poproś ich aby Ci wysłali, a przesyłka będzie na drugi dzień. Powiedz, że poniesiesz koszty wysyłki i wsio. Ja tak robiłam w tamtym roku
morix171

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: morix171 »

Można wysłać pocztą poleconym z potwierdzeniem odbioru od razu w pierwszy dzień gdy uruchomią rejestrację. Jeśli np. nie przyjdzie potwierdzenie w ciągu 10 dni to próbować innego rozwiązania, jeszcze będzie czas
Muczaczos
Posty: 33
Rejestracja: 26 kwie 2007, o 23:07

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Muczaczos »

"Kandydat może zarejestrować się na jeden kierunek studiów spośród wydziałów: Lekarskiego, Lekarsko-Stomatologicznego i Lekarsko-Biotechnologicznego i Medycyny Laboratoryjnej oraz na jeden kierunek studiów na Wydziale Nauk o Zdrowiu - łącznie dwa razy."


czyli albo lek albo stoma, nie można na oba? nonsens
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: a_niap »

Muczaczos pisze:czyli albo lek albo stoma, nie można na oba? nonsens
Dlaczego nonsens?

moreno pisze:No z tym wysyłaniem pocztą to tak trochę na przypał, bo jak nie dotrze na czas to ich to nie obchodzi
Eee tam. Ja wysylalam w zeszlym roku na jedna z uczelni, w piatek (do poniedzialku byl termin skladania), piorytet polecony i wszystko doszlo na czas
uznamka18
Posty: 38
Rejestracja: 8 gru 2008, o 17:47

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: uznamka18 »

a powiedzcie mi bo nie rozumie. chcialam na PAM zlozyc na lekarski i awaryjnie na analityke medyczna? i z tego wynika ze nie moge zlozyc na dwa wydzialy?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: a_niap »

A analityka jest na wydziale medycyny laboratoryjnej?
uznamka18
Posty: 38
Rejestracja: 8 gru 2008, o 17:47

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: uznamka18 »

tak dokladnie na laboratoryjnej
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: a_niap »

no to w takim razie nie mozna jednoczesnie na analityke i na lekarski
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Qulimbo »

Hejo Maturzyści Z góry życzę wszystkim powodzneia i polecam uczelnię, bo jest rewelacyjna - doktorów mamy ludzkich, bez psów żadnych ani zwierząt, serio mówię A teraz do rzeczy: kobiety w dziekanacie też rewelacja, dlatego do Szczecina nie bójcie się dzwonić do dziekanatu PAMu bo kobiety są po prostu super, spyta ktoś i napisze na forum i się sprawa wyjaśni

A uczelnię po prostu z pełnego i szczerego serca polecam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości