drewniana klatka dla szynszyli

szymon10022
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 18:35

Re: drewniana klatka dla szynszyli

Post autor: szymon10022 »

Mam pytanie co sadziecie o drewnianej klatce dla szynszyla?
(szer 40 wys.60.dlu.60) robina ze sklejki.
dziunia1901
Posty: 30
Rejestracja: 24 lis 2008, o 21:11

Re: drewniana klatka dla szynszyli

Post autor: dziunia1901 »

hm drewniana? nie wydaje mi się żeby to był dobry pomysł. to jest gryzon i podejżewam że szybko ją zniszczy.
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: drewniana klatka dla szynszyli

Post autor: przyrodnik »

zły pomysł, będą non stop gryzły
meg82
Posty: 53
Rejestracja: 16 lut 2009, o 20:48

Re: drewniana klatka dla szynszyli

Post autor: meg82 »

A moje szyszorki mają klatkę drewnianą to znaczy stelaż jest drewniany i na to siatka. Dodatkowo drewniane są półki i kładki. Szyszorki obgryzają półki, kładki i może minimalnie elementy konstrukcyjne klatki (chociaż nie zauważyłam żadnychszkód") Ja jestem zadowolona z takiego rozwiązania i mam nadzieję, że one też
chwdp86
Posty: 6
Rejestracja: 5 mar 2009, o 14:50

Re: drewniana klatka dla szynszyli

Post autor: chwdp86 »

po pierwsze na pewno nie ze sklejki po drugie zostanie zniszczona a co najważniejsze to trochę mała klatka no chyba że dla jednego szylka
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: drewniana klatka dla szynszyli

Post autor: andi »

Ja uważam, iż domek ze sklejki to zły pomysł. Pierwsza uwaga to, że szyszek może ją zniszczyć, a przy okazji sklejka jak sama nazwa mówi to posklejane kawałki drewna. Jest niezdrowa. Druga uwaga to taki domek nie jest praktyczny, ponieważ zwierze może go zabrudzić np. moczem czy odchodami i ciężko będzie je usunąć. Ja polecam plastikową kuwetę, a górę z metalu lub stali. Można taką kupić w każdym sklepie zoologicznym, bo takie są praktyczne. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości