Spalacze tluszczu a fizjologia

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
crims
Posty: 14
Rejestracja: 15 lis 2008, o 11:29

Re: Spalacze tluszczu a fizjologia

Post autor: crims »

yeast pisze:
crims pisze:pseudoefedryna bądz spalacze efedrynowe,bądz leki oparte o efedryne np. sławny tussipect. podwyższanie poziomu norepinefryny, epinefryny, dopaminy oraz stymulując adrenoreceptory typu alpha i beta.
Gratuluje pomysłu - świetny sposób, żeby skończyć np. z zawałem.

[ Dodano: Nie Maj 03, 2009 16:32 ]
crims pisze:Testosteron powoduje agresje ale u ludzi którzy zostali wychowani bez żadnychhamulców emocjonalnych oraz osobników niestabilnych emocjonalnie, wtedy, nastąpi zwiększenie agresji, ale u normalnych osób jest to mit
Zwiększony poziom agresji nie zależy od wychowania, od wychowania zależy co się z tą ogresją zrobi (i to tez nie do końca). Można iść na siłkę albo pobiegać, a można dać żonie w dziób. Tak czy siak testosteron wpływa na agresję oraz w za dużej ilości w negatywny sposób na zdrowie.

A czy ja odniosłem się do spalania za pomocą środków efedrynowych ? Powiedziałem że gdzieś to popieram ?
Napisałem jednynie że są, i jak wpływają na fizjologie(metabolizm tłuszczów) bo otym chyba jest temat ? Pozatym takich spalaczy jest brdzo dużo na rynku i nie koniecznie chodzi mi o te dostępne w aptece ale w sklepach dla sportowców. Zakończyć zawałem, to chyba w b.duzej dawce bądz u ludzi którzy mają wady serca których wczesniej nie odkryli, dlatego przed stosowaniemdopingu nawet lekkiego, poleca się zrobienie wszystkich potrzebnych badań.

Mówisz że testosteron wpływa na agresje, to czemu wszyscy zawodowi kulturyści którzy stosujący ponad 1g testosteronu tygodniowo, są straszniezamuleni mówią wolno, nie ma u nich żadnych przejawów agresjii, powiem więcej są tak spokojni że wogole trudno ich podejrzewać o takie dawki, taka polityka jest nakręcana przez media, tak samo jak mity ze od testosteronu dochodzi do artrofii penisa. A to czy ktoś dażonie w dziób to tylko i wyłącznie objaw jego hamstwa i braku szacunku a nie podwyższonego poziomu testosteronu.
Jaka to według Ciebie za duża ilość ?
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

[Link] Spalacze tluszczu a fizjologia

Post autor: yeast »

crims pisze:to czemu wszyscy zawodowi kulturyści którzy stosujący ponad 1g testosteronu tygodniowo
Zdaje się, że zawodowi akurat nie stosują, bo w sporcie itp. doping jest zakazany.
crims pisze:Zakończyć zawałem, to chyba w b.duzej dawce bądz u ludzi którzy mają wady serca których wczesniej nie odkryli
Od sterydów w tym testosteronu można się dorobić przerostu mięśnia sercowego. I nie trzeba brać dużo, tylko systematycznie.

[ Dodano: Pon Maj 04, 2009 19:56 ]
crims pisze:Jaka to według Ciebie za duża ilość ?
Są konkretne normy medyczne jak w przypadku innych hormonów. Nie jestem endokrynologiem, więc ci nie powiem. Co do agresji jeszcze to nie wiem jak wpływa ilość na agresję. Ludzie, którzy mają wysoki testosteron mają większe tendencje do agresji, ale nie weim czy ten efekt się nie zmienia jak ktoś przekroczy normę o jakąś kosmiczną dawkę, bo ten efekt nie musi być liniowy.

[ Dodano: Pon Maj 04, 2009 20:07 ]
Choćby:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1772 ... d_RVDocSum
These data demonstrate that testosterone enhances responsiveness in neural circuits of social aggression. Based on animal literature, it is argued that actions of testosterone on subcortical reactive aggression circuits give rise to this effect.
crims
Posty: 14
Rejestracja: 15 lis 2008, o 11:29

Re: Spalacze tluszczu a fizjologia

Post autor: crims »

yeast pisze:
crims pisze:to czemu wszyscy zawodowi kulturyści którzy stosujący ponad 1g testosteronu tygodniowo
Zdaje się, że zawodowi akurat nie stosują, bo w sporcie itp. doping jest zakazany.
crims pisze:Zakończyć zawałem, to chyba w b.duzej dawce bądz u ludzi którzy mają wady serca których wczesniej nie odkryli
Od sterydów w tym testosteronu można się dorobić przerostu mięśnia sercowego. I nie trzeba brać dużo, tylko systematycznie.

[ Dodano: Pon Maj 04, 2009 19:56 ]
crims pisze:Jaka to według Ciebie za duża ilość ?
Są konkretne normy medyczne jak w przypadku innych hormonów. Nie jestem endokrynologiem, więc ci nie powiem. Co do agresji jeszcze to nie wiem jak wpływa ilość na agresję. Ludzie, którzy mają wysoki testosteron mają większe tendencje do agresji, ale nie weim czy ten efekt się nie zmienia jak ktoś przekroczy normę o jakąś kosmiczną dawkę, bo ten efekt nie musi być liniowy.
To niestety źle Ci się zdaje, 1g testosteronu tygodniowo, to norma u zawodowców(w stanach nawet nie ma kontroli, bo wiadomo że nie da się zrobić formy w której widać prązki na nogach przez skóre bez tego typu środków), do tego dochodzą leki typu spiropent, efedryna, aspiryna,mocne diuretyki oraz coś z weterynari masteron czy boldeon(to tylko 5% tego co znajduje się w arsenale). Jak myślisz czy mozna wyglądać tak jak Arnold(wymieniam go tutaj tylko dlatego ze jest najbardziej znany, a zawodnicy z obecnej ery to juz zuupełnie co innego) bez wspomagania ?
Przerost mięsnia sercowego, hmm bodajże ww fizjologicznych podstawach wysiłku fizycznego prof. Jan Górski pisał że przerost lewej komory np. u pływaków nie stosujących testosteronu następuje, tak jak u wszystkich sportowców, ale wszystko wraca do normy po zaprzestaniu treningów. Wkońcu pod wpływem wysiłĸów o charakterze wytrzymałościowym serce musi się spooro napracować żeby zaaopatrzyć mięśnie które wykonują prace rzędy 50%vo2max przez 1-2 godziny.Więc jest to odwracalny przerost mięsniowy a nie ichpatologiczny rozplem", pozatym ponoć bradykardia, (często występująca u sportowców) wzmaga synteze białek w mm. sercowym.
Testosteron powoduje szybki przyrost masy mięsniowej(np. w miesiąc o 5-6kg), dzięki czemu serce jest obciażone, bo krew staje się gęsta, i cieżko płynie w naczyniach krwionośnych, po odstawieniu sterydów parametry serca szybko wracają do normy. Według mnie testosteron ma tutaj niewiele do czynienia wiadomo że ma troche ponieważ ciągłe katowanie serca przez zwiększanie masy w nieskończoność będzie strasznie obciązające dla tego narządu, ale uważam że zgony spowodowane stosowaniem testosteronem są niezywkle rzadkie, częściej są to genetyczne wady, które wychodzą wpraniu". Pozatym jak wytłumaczysz śmierć Kamili Skolimowskiej ? Sportowiec umiera bez zadnego testosteronu, tak też często dzieje się u innych stosującyh własnie testosteron ale to nie glowna przyczyna zgonu.Tak to jest już w sporcie, ludzie chcą oglądać najlepsze wyniki, godne Bogów nie ludzi a jak wyjdzie na jaw ze ktoś wpadł na kontroli to jest wielkie oburzenie, dla mnie to hipokryzja w najlepszym wydaniu Co nie znaczy że popieram doping ale, jest on obecny, prawie w kazdym sporcie, powiem jako ciekawostke ze głownym krajem produkującym sterydy androgenno-anaboliczne są chiny (chodzi mi o tzw.undery czyli wersje nieoficjalne) i niektore firmy wypuszczały puste serie przed Pekinem 2008, dlaczego ? To zostawiam już do własnej oceny.
pozdrawiam
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: Spalacze tluszczu a fizjologia

Post autor: yeast »

To, e sportowcy uywaja dopingu to fakt. Ale zeby na niego oficjalnie pozwalac to juz przegiecie.
Awatar użytkownika
fimona
Posty: 254
Rejestracja: 14 lis 2007, o 13:52

Re: Spalacze tluszczu a fizjologia

Post autor: fimona »

znalazlam bardzo przystepna wersje ksiazkowa tego, co pisalam wczesniej.
pozwole sobie zamiescic:

"czasteczki acylo-CoA o krotkich i srednio dlugich lancuchach (do 10 atomow) latwo przenikaja przez wewnetrzna blone mitochondriana. jednakze przejscie czasteczek acylo-CoA o dluzszych lancuchach przez wew. blone mitochondrialna wymaga udzialu specyficznego mechanizmu transportu. reszty acylowe czasteczek acylo-CoA o dlugich lancuchach przekraczaja wew. bl. po sprzezeniu z polarna czasteczka karnityny, ktora wystepuje zarowno u roslin, jak i zwierzat. reakcja sprzegania katalizowana jest przez enzym umiejscowiony na zewnetrznej powierzni wewnetrznej blony mitochondrialnej (acylotransferaza karnitynowa I) i polega na usunieciu CoA oraz zastapieniu go czasteczka karnityny. nastepnie translokaza karnityna/acylokarnityna transportuje acylokarnityne przez wew. bl. mitoch. Translokaza, bedac integralnym blonowym bialkiem transportujacym, przenosi czasteczki acylokarnityny do matriks mitochondrialnej, gdzie czasteczki karnityny sa uwalniane, czemu towarzyszy przeniesienie grupy acylowej z powrotem na CoA. Reakcje te katalizuje acylotransferaza karnitynowa II, znajdujaca sie na wew. bl. mitoch. od strony matriks."

"krotkie wyklady z biochemii temat: rozpad kwasow tluszczowych

nota bene-bardzo polecam ta ksiazke. napisana prostym jezykiem, da sie zroumiec rzeczy niezrozumiale
rolex
Posty: 7
Rejestracja: 1 cze 2017, o 07:55

Re: Spalacze tluszczu a fizjologia

Post autor: rolex »

tak jak gdzieś tu czytałem, albo na innym forum że spalacze tłuszczu w głównej mierze powodują pocenie się ciała a następnie wyparowywanie wody i następnie gubienie zbędnych kilogramów wielu moich znajomch w ten sposób wróciło do swojej sylwetki sprzed kilkunastu lat w bardzo krótkim czasie ostatnio zamawiam spalacze tłuszczu i jestem bardzo zadowolony bo kilogramy znikają migiem
Miko97
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, o 16:57

Re: Spalacze tluszczu a fizjologia

Post autor: Miko97 »

Ja korzystam z MOdify Reduktora, bardzo fajny, widać efekty i naprawdę warto spróbować. Ja na początku nie byłem do tego przekonany, ale odczułem to na własnej skórze. Czuje efekty i z brzucha oponka spadła, idealnie na wakacje!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość