REKRUTACJA 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: KuBuS »

Qulimbo pisze:Hejo Maturzyści Z góry życzę wszystkim powodzneia i polecam uczelnię, bo jest rewelacyjna - doktorów mamy ludzkich, bez psów żadnych ani zwierząt, serio mówię A teraz do rzeczy: kobiety w dziekanacie też rewelacja, dlatego do Szczecina nie bójcie się dzwonić do dziekanatu PAMu bo kobiety są po prostu super, spyta ktoś i napisze na forum i się sprawa wyjaśni

A uczelnię po prostu z pełnego i szczerego serca polecam
jakbym slyszal swojego kuzyna hehe
Fanatyczka
Posty: 21
Rejestracja: 26 lut 2009, o 17:39

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Fanatyczka »

PAn jest świetną uczelnia, przekonałam się o tym na Dniach otwartch ale z drugiej strony PAM dosyć poźno zaczyna cała rekrutacje .
ale przynajmnijej zasady to jasne i nie tzreba bawić się tak jak w Poznaniu

To co jak się dostaniemy to robimy imprezke ^^

Ktoś się wybiera na analitykę?
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: KuBuS »

Fanatyczka pisze: To co jak się dostaniemy to robimy imprezke ^^
z checia tylko trzeba sie dostac.
Fanatyczka
Posty: 21
Rejestracja: 26 lut 2009, o 17:39

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Fanatyczka »

KuBuS pisze:
Fanatyczka pisze: To co jak się dostaniemy to robimy imprezke ^^
z checia tylko trzeba sie dostac.

oj chyba aż tak źle nie bd .
chmmmmm
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 14:45

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: chmmmmm »

albo przez osoby trzecie. czy nie?
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: conchita_wurst »

tak, tak też można np. rodzic może złożyć w Twoim imieniu
Qulimbo
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2008, o 10:19

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Qulimbo »

No do Szczecina łatwiej będzie się dostac zawsze niż do którejkolwiek uczelni prawdopodobnie, bo nie ma zbyt blsko innych wielkich miast z uczelniami medycznymi.

A mamy taki gang-bang Wawa-Łódź-Kraków-Lublin i kto nie do Wawy i Kraka, ten do Łodzi i Lublina prawdopodobniej bardizej niż gdziekolwiek indziej, bo blisko, albo do Lublina.

A PAM i tak ROX

No to trzymam za was kciuki teraz nowi koledzy,a le jeszcze mocniej za nowe koleżanki.

Mam nadzieję że pierników tez na imprezę da się do was wcisnąć we wrześniu, hehehe.

A teraz zmiatam, bo mam w ciul nauki, tak tak - w soboty też bedziecie mieli kolokwia, to nie polibuda ani akademia rolnicza P Cieżka praca was czeka, ale nie tak nieprzyjemna jak gdziekolwiek indziej, słuchajac koleżanek z innych uczelni.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Korczaszko »

Qulimbo pisze:to nie polibuda ani akademia rolnicza
a znasz kogoś z tych uczelni? bo akurat moi koledze z PWr często mają koła w soboty ] ja z rolniczej w soboty nie mam, ale np. w dzień rektorski z okazji otwarcia juwenaliów ]
zlotko
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2009, o 20:25

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: zlotko »

Qulimbo pisze:No do Szczecina łatwiej będzie się dostac zawsze niż do którejkolwiek uczelni prawdopodobnie, bo nie ma zbyt blsko innych wielkich miast z uczelniami medycznymi.
to chyba raczej będzie cięzko tam, bo nie ma alternatywy w okolicy i nie dość że większosc północy tam pójdzie, to reszta z okazji dobrego przelicznika z fizyki, więc progi nie będą takie miłe jak wcześniej. a jak są 4 uczelnie dobre w okolicy(płd-wsch) to jest w czym wybierać i to jest lepsze, na zach tylko wro, szczecin i jeszcze katowice, ale i tak jezdzic daleko trzeba.
biologiczka90
Posty: 239
Rejestracja: 23 sty 2009, o 13:15

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: biologiczka90 »

Ja liczylam ze dostane sie z 255 punktami,ale to chyba niemozliwe bedzie w tym roku,wydaje mi sie ze prog bedzie 270(
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: KuBuS »

biologiczka90 pisze:Ja liczylam ze dostane sie z 255 punktami,ale to chyba niemozliwe bedzie w tym roku,wydaje mi sie ze prog bedzie 270(
heh ja tez juz Szczecin powoli sobie wybijam z glowy, jeszcze zobacze jak fizyka pojdzie.
cessar
Posty: 122
Rejestracja: 11 lip 2008, o 16:35

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: cessar »

Witam wszystkich) ja poprawiam maturkę z chemii fizyki i biologi w tym roku. I nie panikujcie tak z tymi progami. Rok temu w Szczecinie był 215 próg. Fakt że teraz jest inny przelicznik z fizyki ale nie sądzę że progi aż tak bardzo skoczą. Np jakby była taka matura jak z fizyki w 2005 roku to by progi były maksymalnie około 200 -220. Wtedy przez fizykę najniższy próg z 3 przedmiotów wynosił 179 pkt. Biologia niby była łatwa pod względem wiedzy w tym roku. Ale przeglądam fora i ludzie po zobaczeniu haczyków jakie były w zadaniach tracą ten optymizm który był zaraz po wyjściu z sali. Ja się również dużo uczyłem. Gdyby matura była na wiedzę bym nie zrobił tylko tego zadania z jednostkami mapowymi, ale cóż na dzisiejszej maturze trzeba mieć też trochę szczęścia i wychodzą na tym lepiej Ci co się mniej uczą. Ja zakładam ze z tej biologi będę miał najmniej 75% w skrajnym przypadku. Ale w tamtym roku też myślałem że nie spadnę poniżej 70% a przyszło 63% nie wiem do tej pory dlaczego. Dobrze że mam te 72% z fizyki rozszerzonej jakby co. wiec jakaś nadzieja pozostaje. Ale się wstrzymajcie z tymi progami i paniką bo może być różnie. W tamtym roku też ludzie mówili że dużo wzrosną ale się przeliczyli bo były porównywalne. I do tego fizykę rozszerzona nie pisze taka duża ilość osób. Progi w tamtym roku spadały nawet o 30% na uczelniach. Wiec nie panikujcie tylko życzę cierpliwości i głowa do góry)
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: REKRUTACJA 2009

Post autor: Asillith »

Moim zdaniem matury są niby coraz łatwiejsze ale coraz prościej na nich tracić przez to punkty. Ja w tym roku poprawiam również wszystkie przedmioty. Uważam że tu w Szczecinie duża role odegra fizyka, ale nie podbije ona progów do jakiś kosmicznych wartości.Ja w chwili obecnej mam 216 pkt. Poza tym Szczecin dla wielu ludzi jest jednym z ostatnich wyborów. Głowa do góry:) Progi będą podobne bo nie ma samych orłów:) Jeśli poprawię fizykę i chemię będę miała koło 250.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości