dziwne obiawy

berhard
Posty: 2
Rejestracja: 9 maja 2009, o 20:57

dziwne obiawy

Post autor: berhard »

mam pytanie do wszystkich doświadczonych hodowców, jakie są objawy przegrzania zwierzęcia, mam problem ze swoim zwierzęciem bo od wczoraj ma dziwne drgawki i się trzęsie do tego siedzi w miejscu nie jest skore do ruchów ale za to pije dużo wody, pomóżcie!
murder
Posty: 16
Rejestracja: 7 maja 2009, o 22:42

Re: dziwne obiawy

Post autor: murder »

do weterynarza!
berhard
Posty: 2
Rejestracja: 9 maja 2009, o 20:57

Re: dziwne obiawy

Post autor: berhard »

obawiam się że weterynarze w moim wielkim mieście nie mają pojęcia o takich zwierzętach, bo sam ich osobiście znam
dziunia1901
Posty: 30
Rejestracja: 24 lis 2008, o 21:11

Re: dziwne obiawy

Post autor: dziunia1901 »

przegrzanie jest bardzo groźne. można je poznać po bardzo czerownych uszkach szylka i dużo podwyższonej tempetaraturze no i oprócz tego brak ruchu.
jeśli ma gorączke i nie możesz z nim pójść do weterynarza to najlepsze bedzie schłodzenie go wodą (możesz zmoczyć ręcznik i obkładać go nim).
martynka0806
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2009, o 22:35

Re: dziwne obiawy

Post autor: martynka0806 »

Mam problem. Mój szynszyl chyba sam wyjada sobie sierść albo mu sama wypada. Zaczeła mu wypadać od noska i idzie coraz wyżej. Weterynarz przepisał mi maść Pimafucort ale ona nic nie pomaga ! Syziu jest dziwny taki spokojny i ucieka jak chce sie go wyjąć z klatki Weterynarz powiedział że może mieć nosówkę Czy to możliwe ? I w jaki sposób moge go wyleczyć ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości