MATURA 2006

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: MATURA 2006

Post autor: Gosiaczek »

o poziomie matury z biologii to już dawno słyszałam moja nauczycielka sprawdzała prace i mówiła że rzeczywiście bardzo słabo wypadły

trzymam kciuki
madzia
Posty: 25
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 11:45

Re: MATURA 2006

Post autor: madzia »

Próbna biologia była taka prosta na rozszerzonej praktycznienei trzeba było myśleć. Matura z bio2005 to też nic szczególnego. Matura bio2006 była moim zdaniem dużo trudniejsza. W szczególności rozszerzona. Podstawowa jeszcze ujdzie w tłoku. AQle się jutro porycze.
go¶æ

Re: MATURA 2006

Post autor: go¶æ »

pisałam w roku ubiegłym mature z biologi, jak równieŻ w tym roku podeszłam by poprawic swoje wyniki. tegoroczna matura rozszerzona z biologii była według mnie prostsza od ubiegłorocznej. Ale to tylko moja opinia :D
JaQb

Re: MATURA 2006

Post autor: JaQb »

Zdałem :))) :mrgreen:
burzum

Re: MATURA 2006

Post autor: burzum »

Większość ludzi złapała zonka.
Jak sprawdzałem swoje wyniki wedle początkowego klucza, to było 94%, a tu 70.
Klucz był po prostu inny i d*** :)
Ostatnio zmieniony 11 lip 2006, o 15:34 przez burzum, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Anielica88
Posty: 247
Rejestracja: 20 maja 2006, o 18:42

Re: MATURA 2006

Post autor: Anielica88 »

a ja chce zdawac mature z bilogii koszmar :d juz mnie to przeraza:d
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: MATURA 2006

Post autor: Vinci »

Jak sprawdzałem swoje wyniki wedle początkowego klucza, to było 94%, a tu 70.
ja weglug tego co bylo w wyborczej mialem miec oki 84 a tutak 54 ]
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: MATURA 2006

Post autor: Aniaww »

Każda matura przeraża.

Trzeba wybrać to co się lubi i co jest potrzebne na studia które się wybrało, a potem pracować ile się da. Warto zainwestować w książki z testami maturalnymi, połazić po stronie CKE, zrobić zeszłoroczne i poprzednie testy, czytać, czytać i czytać.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: MATURA 2006

Post autor: Vinci »

a potem pracować ile się da. Warto zainwestować w książki z testami maturalnymi, połazić po stronie CKE, zrobić zeszłoroczne i poprzednie testy, czytać, czytać i czytać.
mama w domu poł metra ksiazek, testów, dawnych arkuszy maturalnych, razem gdzes okolo 20 kg] wszystko zuzyte do granic wytrzymalosci i co? na maturze 80% to szczeście 15% sprawdzający a 5% to wiedza
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: MATURA 2006

Post autor: Aniaww »

Nie wierzę w to. Według mnie 80% to wiedza i umiejętność rozwiązywania testów, i po 10% szczęście i sprawdzający.

Jeżeli dostanę wyniki od moich uczennic, to wam dam znać, ale na podstawie ich wiedzy i umiejętności jedna powinna zdać podstawę na 75, druga na 65, trzecia na 90. Rozszerzenie daje pierwszej na 60, drugiej na 50, a trzeciej - 80.
Jak dadzą znać, zobaczę na ile się trafiło. Jak wyjdzie odwrotnie - przyznam ci rację.
MegrenEN

Re: MATURA 2006

Post autor: MegrenEN »

DuŻo duŻo szczęscia i troche wiedzy, znam ludzi, którzy napisali matury super będąc nieukami a ludzie którzy Ryli uczyli się chodzili na korepetycje, kaŻdą wolną chwile poświęcali na test teraz. niewypadli za dobrze, chyba były duŻe róŻnice w sprawdzaniu ludzi przez egzaminatorów, albo przez interpretacja odpowiedzi danego ucznia.
Nie wierze tu w Żadną sprawiedliwość, być fuksiarzem cały czas pod palmami sobie spać, a gdy przyjdzie pora twoja to zapakuj coś do wora ściągnij troche, puść to oczko i uśmiechnij ładnie się.<nuty
bagatha

Re: MATURA 2006

Post autor: bagatha »

Aniaww pisze:KaŻda matura przeraŻa.

Trzeba wybrać to co się lubi i co jest potrzebne na studia które się wybrało, a potem pracować ile się da. Warto zainwestować w ksiąŻki z testami maturalnymi, połazić po stronie CKE, zrobić zeszłoroczne i poprzednie testy, czytać, czytać i czytać.
w zupelnosci sie z Toba zgadzam! jesli komus zalezy na maturze to kompletnie nie rozumiem, jak mozna wybrac biologie ze wzgledu na to,ze sporo osob ja ostatnio zdalo.
Przede wszystkim kierowac sie trzeba swoimi zainteresowaniami, zdolnosciami.

rzeczywiscie kazda matura przeraza, ale w koncu kazdy potwierdza slowa osob starszych, ze to wcale nie najgorszy egzamin w zyciu
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: MATURA 2006

Post autor: Vinci »

Ludzie tak wybierają ponieważ zostalo im to z ubieglych lat, zadawać mozna bylo chemię, a iśc na prawo jak byly jeszcze egzaminy. Teraz juz się pozmienialo troche, a ludzie dajej chca zdawac cos tam bo to jest najłatwiejsze, tylko co potem?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości