koszty - studia wieczorowe Wroc/Lublin

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
tom_ek
Posty: 211
Rejestracja: 3 sie 2008, o 00:21

koszty - studia wieczorowe Wroc/Lublin

Post autor: tom_ek »

hej, załamałem się trochę po tej maturze z biologii bo była banalna a ja oczywiście musiałem odjechac ze swoimi filozofiami
teraz licze bardziej na wieczorową wete niz dzienna tylko że jestem ze Śląska i chciałbym isc do Wrocka lub Lublina ale nie wiem czy mnie będzie na to stac. i dlatego mam pytanie ile tam kosztuje semestr i jak jest z przenosinami po roku na dzienne ?
wszystkim dobrodziejom dzieki za info
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: koszty - studia wieczorowe Wroc/Lublin

Post autor: Korczaszko »

wrocław - 4300/semestr płacisz za 6 semestrów, wysoka średnia nie przenosi na dzienne, jeśli automatyczne przeniesienie na dzienne po 3 latach Cię nie cieszy, możesz jeszcze próbować poprawić maturę
lublin - nie nteresowałam się tym, a Ty równie dobrze jak ja możesz zajrzeć na ich stronę na pewno nie urywają tych info (kojarzę że jest ok 4000-4500/semestr)
na wieczorowe najlepsza wawa - 3000/semestr po 4 semestrach przenoszą na dzienne
Kaasia
Posty: 38
Rejestracja: 22 lip 2008, o 12:16

Re: koszty - studia wieczorowe Wroc/Lublin

Post autor: Kaasia »

Lublin 3500 za semestr. płacisz 6 semestrów. oczywiście możesz sie przenieść na dzienne jeśli poprawisz mature
tom_ek
Posty: 211
Rejestracja: 3 sie 2008, o 00:21

Re: koszty - studia wieczorowe Wroc/Lublin

Post autor: tom_ek »

tzn ja chciałem byc ambitny i startowac naniby najlepsza wete do wroclawia ALE . 4300 nigdy nie dam za semestr a pozatym pewnie te studia tam nie są warte aż takiej ceny

myślicie że jest szansa, że można pojśsc na wete wieczorowa of kors z podstawami z angola i polaka ? (bio i chem rozszerzone)
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: koszty - studia wieczorowe Wroc/Lublin

Post autor: Korczaszko »

o właśnieNIBY to dobre słowo tego się raczej nie da zmierzyć jeden przedmiot jest lepiej prowadzony tu a drugi gdzie indziej tu cię zeszmacą na tym a tam na tamtym

nie schizuj na razie z tymi wieczorowymi, do Lublina nie jest aż tak ciężko się dostać i na dzienne, na wieczorowe pewnie niewiele łatwiej, bo coś kojarzę, że mają bardzo mały limit na niestacjonarne 30osób?

Do Wrocławia na niestacjonarne jest b. łatwo się dostać w tamtym roku próg wynosił 100 i mieli jeszcze 20-30miejsc wolnych
silverP
Posty: 16
Rejestracja: 18 sty 2009, o 15:16

Re: koszty - studia wieczorowe Wroc/Lublin

Post autor: silverP »

Korczaszko pisze:wrocław - 4300/semestr płacisz za 6 semestrów, wysoka średnia nie przenosi na dzienne, jeśli automatyczne przeniesienie na dzienne po 3 latach Cię nie cieszy, możesz jeszcze próbować poprawić maturę
lublin - nie nteresowałam się tym, a Ty równie dobrze jak ja możesz zajrzeć na ich stronę na pewno nie urywają tych info (kojarzę że jest ok 4000-4500/semestr)
na wieczorowe najlepsza wawa - 3000/semestr po 4 semestrach przenoszą na dzienne
Korczaszko, czyli po 3 latach we Wro a w Wawie po 2 automatycznie przenoszą na niepłatne? Czy od czegoś to zależy? Wysoką średnią trzeba mieć albo coś innego?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: koszty - studia wieczorowe Wroc/Lublin

Post autor: Korczaszko »

automatycznie przenoszą wszystkich
Kaasia
Posty: 38
Rejestracja: 22 lip 2008, o 12:16

Re: koszty - studia wieczorowe Wroc/Lublin

Post autor: Kaasia »

mają bardzo mały limit na niestacjonarne 30osób? no niby tak jest ale przyjmują więcej osob obecnie jest 2 grupy-po ok30
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości