stomatologia, specjalizacja

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
tomek5
Posty: 24
Rejestracja: 22 sty 2008, o 20:07

stomatologia, specjalizacja

Post autor: tomek5 »

Witam,

Wszyscy mowia stomatolog po studiach i stazu moze juz pracowacu siebie a po lekarskim takiej mozliwosc nie ma. Zastanawiam sie nad tymi dwoma kierunkami, jednak chcialbym jako stomatolog miec jakas specke. Tutaj moje pytanie- czy jest ona równie czasochlonna jak studia czy mozna juz w tym czasie pracowac? Moze mi ktos powiedziec jak to wyglada
Martini18
Posty: 161
Rejestracja: 12 maja 2009, o 12:51

Re: stomatologia, specjalizacja

Post autor: Martini18 »

Pewnie wszystko można jakoś pogodzić, tylko trzeba dostosować odpowiedni grafik.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: stomatologia, specjalizacja

Post autor: Padre Morf »

tomek5 pisze:Tutaj moje pytanie- czy jest ona równie czasochlonna jak studia czy mozna juz w tym czasie pracowac? Moze mi ktos powiedziec jak to wyglada
specjalizacja to staże w odpowiednich miejscach i kursy. Staże to po prostu praca przy pacjencie pod nadzorem. W czasie jego trwania zwykle trzeba wykonać określoną ilość pewnych zabiegów.
Teoretycznie trzeba odsiedzieć 7h35min od poniedziałku do piątku (7:25-15:00) ale w rzeczywistości bywa różnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości