Olsztyniaki łączmy się ! :)

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
TiMeK
Posty: 139
Rejestracja: 30 lip 2008, o 20:02

Olsztyniaki łączmy się ! :)

Post autor: TiMeK »

Ilu z was szturmuje Olsztyn ? IRK rusza chyba dopiero od 15 czerwca, tak więc żyjemy w niepewności. Chciałbym mieć to już wszystko za sobą . Progi w tamtym roku przy 3 rozszerzonych nie były wysokie, tak więc mam nadzieję, że w tym roku nic się nie zmieni (zdawałem 3 rozszerzenia).
Kawazmlekiem

Re: Olsztyniaki łączmy się ! :)

Post autor: Kawazmlekiem »

Również się wybieram, też mam 3 przedmioty na rozszerzeniu, ale wyniki nie są rewelacyjne (zdawałam w tamtym roku), ale mam nadzieję, że progi przez tą banalną maturę w tym roku nie skoczą tak mocno (tak, wiem przeżywam te progi, ale jak patrzę na łatwość tegorocznych matur nie sposób mi, jako maturzystce z zeszłego roku, nie sposób nie przeżywać). Szturmuję w pierwszej kolejność Olsztyn, także może się spotkamy

Czy prawdą jest, że w Olsztynie można z psiakiem przyjść na wykłady?
Miszolek
Posty: 12
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 16:20

Re: Olsztyniaki łączmy się ! :)

Post autor: Miszolek »

również atakuje Olsztyn w pierwszej kolejności ^^ - tegoroczna maturzystka, na oko 465 pkt. OBY STARCZYŁO
Kawazmlekiem

Re: Olsztyniaki łączmy się ! :)

Post autor: Kawazmlekiem »

Miszolek pisze:na oko 465 pkt. OBY STARCZYŁO
Pisałaś o tej punktacji w temacie Lublina, Olsztyn ma inny przelicznik niż Lublin.
fleurys
Posty: 5
Rejestracja: 17 maja 2009, o 18:40

Re: Olsztyniaki łączmy się ! :)

Post autor: fleurys »

Witam wszystkich
również wybieram się do Olsztyna, tylko jestem (lekko!)zaniepokojona zmianą przelicznika.wychodzi mi 700 pkt/800 (3x roz=bio 57,chem 75, ang 70)starym systemem
w nowym wyglada to troche gorzej 404/600
zastanawiam się co skłoniło ich do zmiany tego przelicznika.
TiMeK
Posty: 139
Rejestracja: 30 lip 2008, o 20:02

Re: Olsztyniaki łączmy się ! :)

Post autor: TiMeK »

Pamiętaj, ze te ze zmiany obejmują wszystkich, więc nie jest tak źle 3 Rozszerzenia dają nam dużą przewagę nad innymi : )
fleurys
Posty: 5
Rejestracja: 17 maja 2009, o 18:40

Re: Olsztyniaki łączmy się ! :)

Post autor: fleurys »

Zgadza się:)
w zeszłym roku nie dostałam się na wet do olsztyna własnie z powodu podstawy z angola.
teraz mam nadzieje ze sie uda(pisałam rozsz w tym roku:)
dziwi mnie jednak bardzo że w zeszłym roku wystarczyło mieć 640 pkt zeby sie dostać na UWM (czyli przy 3 rozsz wychodzi (niecałe!) 50 % z kazdego rozsz.)gdzie w wawie czy wroc wychodzi po ok 80% z bio i chem.bardzo mnie to zastanawia. co o tym sadzicie?
Kawazmlekiem

Re: Olsztyniaki łączmy się ! :)

Post autor: Kawazmlekiem »

fleurys pisze:dziwi mnie jednak bardzo że w zeszłym roku wystarczyło mieć 640 pkt zeby sie dostać na UWM (czyli przy 3 rozsz wychodzi (niecałe!) 50 % z kazdego rozsz.)gdzie w wawie czy wroc wychodzi po ok 80% z bio i chem.bardzo mnie to zastanawia. co o tym sadzicie?
Sądzimy, że warto być cwaniakiem i napisać 3 rozszerzone przynajmniej w tamtym roku, a jak teraz będzie? Czas zweryfikuje.
fleurys
Posty: 5
Rejestracja: 17 maja 2009, o 18:40

Re: Olsztyniaki łączmy się ! :)

Post autor: fleurys »

zawsze sie opłaca pisac rozszerzenia.
mam nadzieje ze przez ta zmiane w rekrutacji nie zmienia sie mocno progi punktowe
sempiterus
Posty: 35
Rejestracja: 1 gru 2008, o 04:50

Re: Olsztyniaki łączmy się ! :)

Post autor: sempiterus »

Celuje tylko olsztyn

nie zdawalam chemii, tylko fize
wszystko na rozszerzeniu

zobaczymy co z tego wyjdzie w lipcu ^^
Kawazmlekiem

Re: Olsztyniaki łączmy się ! :)

Post autor: Kawazmlekiem »

fleurys pisze:zawsze sie opłaca pisac rozszerzenia.
Zawsze to zbyt uogólniające słowo Jeśli chodzi o weterynarię na polskich uniwersytetach rzeczywiście się opłaca, ale są przecież uczelnie o innych wydziałach, które przy rekrutacji maturę rozszerzoną traktują po macoszemu.
sempiterus pisze: nie zdawalam chemii, tylko fize
wszystko na rozszerzeniu
Jakie wyniki obstawiasz?
sempiterus
Posty: 35
Rejestracja: 1 gru 2008, o 04:50

Re: Olsztyniaki łączmy się ! :)

Post autor: sempiterus »

Moge jedynie napisac w jakich granicach moge miec wynik, bo tak czy siak wszystko zalezy od CKE

ang roz: 72 - 90 %
biola roz: 70 - 80%
fiza roz: 68 - 75 %

polski nie ma znaczenia ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość