A co po studiach?

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
edziaaa
Posty: 87
Rejestracja: 27 sie 2008, o 19:25

Re: A co po studiach?

Post autor: edziaaa »

czy w aptece czy przy produkcji lekow itp fajnie jest
magda508
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 09:30

Re: A co po studiach?

Post autor: magda508 »

Czas to zmienić ! Chemicy do aptek

p.s. chodziło mi o tą :Mikrobiologia i biotechnologia farmaceutyczna to jest coś co lubię
justys123
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2008, o 19:07

Re: A co po studiach?

Post autor: justys123 »

chemicy w aptekach w sumie byłoby to ciekawe P tylko z ziółkami mogliby sobie nie dać rady
Delling
Posty: 407
Rejestracja: 30 wrz 2008, o 14:01

Re: A co po studiach?

Post autor: Delling »

Atapra pisze:Farmacja, farmacja. Całe liceum chciałam studiować ten kierunek. Ale jak przyszło co do czego, wszyscy zaczeli mi to odradzać. Nie chciałabym po 5 latach sprzedawac w aptece czy być przedstawicielem handlowym.
No to lepiej idź na inne studia, bo wątpię abyś dostałą taką pracę jaka by Ci odpowiadała, na pewno nie byłoby łatwo. A praca w aptece jest fajna(dla mnie przynajmniej) jeśli ktoś wie od czego jest farmaceuta i nie myśli że jest on zwykłym sprzedawcą bo jeśli ktoś tak myśli to rzeczywiście może przejść ochota na 5,5 roczne ciężkie studia .
justys123
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2008, o 19:07

Re: A co po studiach?

Post autor: justys123 »

Do farmacji trzeba mieć chyba powołanie i po prostu to lubić- nawet tostanie za ladą w aptece. Spędziłam rok na tym kierunku- poszłam z rozsądku (dobry zawód, spora kasa). Ale to nie było TO
Danas
Posty: 117
Rejestracja: 23 gru 2008, o 17:36

Re: A co po studiach?

Post autor: Danas »

Jak chcesz pracować w takiej firmie to lepsza od farmacji byłaby na przykład technologia chemiczna chyba. A w ogóle możesz spróbować np. tak - w trakcie farmacji zrobić inż. technologii chemicznej, potem specjalizacje z farmacji przemysłowej, albo tej mikrobiologii i biotechnologii farmaceutycznej i mgr. inż. technologicznej - bułka z masłem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość