Leśnictwo

Wszystko o studiowaniu leśnictwa w Polsce. Studia na SGGW, AR w Krakowie, AR w Poznaniu i Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. Zasady rekrutacji na leśnictwo.
Agnieszka1213
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2009, o 18:40

Leśnictwo

Post autor: Agnieszka1213 »

Nie wiem czy zdawać podstawę czy rozszerzenie, maturę pisze dopiero za rok ale lepiej wiedzieć wcześniej Ktoś może mi pomoc w wyborze i czy wogole jest sens isć na ten kierunek żeby potem mieć prace
Anka1704
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2009, o 17:19

Re: Leśnictwo

Post autor: Anka1704 »

ej:P
To znowu ja mam kilka pytań:/ i w sumie nie mam kogo sie poradzić.
1)który kierunek według Ciebie jest trudniejszy GL czy OZL?
2)przy rekrutacji to od razu podaje daną specjalność na która chce isc ?a jesli tak to na GL czy OZL jest łatwiej sie dostać?
3)Hmm trochę sie waham miedzy: leśnictwem a techniką rolniczą i leśna. i kolejne pytanie który kierunek jest trudniejszyi czy któryś jest szczególnie jakoś opłacalny obecnie:P:P
. Z góry dzieki:) Pozdrawiam
Danas
Posty: 117
Rejestracja: 23 gru 2008, o 17:36

Re: Leśnictwo

Post autor: Danas »

Jeśli chcesz na leśnictwo to rozszerzenie, z pracą po słabo, ale kto wie co będzie za 6 lat.
Anka1704 pisze:2)przy rekrutacji to od razu podaje daną specjalność na która chce isc ?a jesli tak to na GL czy OZL jest łatwiej sie dostać?
mi się wydaje, że od razu, przynajmniej w Poznaniu. Na OZL trochę łatwiej było się dostać.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Leśnictwo

Post autor: Korczaszko »

Danas pisze:ale kto wie co będzie za 6 lat.
biorąc pod uwagę, że prywatyzują lasy państwowe i od tego roku mają już nie przyjmować na staż to niezbyt dobrze [info od zeszłorocznych absolwentów OZLu i GLu)
Danas
Posty: 117
Rejestracja: 23 gru 2008, o 17:36

Re: Leśnictwo

Post autor: Danas »

Korczaszko pisze:prywatyzują lasy państwowe
myślałem, że z ta prywatyzacją, to ciągle tylko zamiary, które liczyłem, że nie dojdą do czynu
niunias
Posty: 125
Rejestracja: 6 paź 2007, o 12:45

Re: Leśnictwo

Post autor: niunias »

Korczaszko pisze:biorąc pod uwagę, że prywatyzują lasy państwowe
kto prywatyzuje?

Korczaszko pisze:od tego roku mają już nie przyjmować na staż
nic takiego raczej nie ma miejsca. Istnieje natomiast (czasowe) zarządzenie o wstrzymaniu zatrudnienia.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Leśnictwo

Post autor: Korczaszko »

mogłam słuchać niedokładnie ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości