Matura z fizyki 2009

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 241
Rejestracja: 3 sie 2008, o 22:58

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: Lenka »

micky041 pisze:rozszerzona była łatwa !
Była łatwa, ale w tamtym roku.

W tym roku jak otworzyłam ten arkusz, to aż mi się śmiać chciało =D A matura była dla mnie bynajmniej, co najmniej dziwna.
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: sasanka55 »

ehh łatwa - trudna to takie subiektywne nie ma co się w tym kontekście sprzeczać, bo i tak każdy ma rację dla mnie również łatwa nie była, dziwna - owszem (chociaż to swoją drogą abstrakcyjne określenie matury )
altruistka11
Posty: 100
Rejestracja: 1 mar 2009, o 11:28

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: altruistka11 »

micky041 pisze:nie plećcie, że rozszerzona była łatwa ! do tej pory nigdy nie było nic z rzutów, gwiazd i przeliczania lat świetlnych bez podania przelicznika. , wyniki nie będą wysokie, podobnie jak z biologii, a więc i progi będą nieco niższe od ubiegłorocznych ! to moje zdanie -)
Boże jak ja bym chciała żebyś miał rację
micky041
Posty: 75
Rejestracja: 23 mar 2009, o 14:03

Re: Matura z fizyki 2009

Post autor: micky041 »

altruistka11 pisze:Boże jak ja bym chciała żebyś miał rację
na bank mam rację nie należy się sugerować wypowiedziami typu: moja znajoma egzaminatorka sprawdzała prace i najmniejszy wynik to 70%", progi będą wyższe", tego nie zaliczą", itd. osobiście nie jestem zadowolony ze swojej matury, ale lepiej patrzeć przez różowe okulary
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość