UMP - news

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: UMP - news

Post autor: jankes_medyk »

- ten kolega on dostal numerek nie przy rejestracji elektronicznej, tylko na teczke w biurze - poza tym kazdy jeden moze sobie zadwonic i sie zapytac ilu jest chetnych, odpowiedza bez problemu

- ehh co do farmy hmmmm wydaje mi sie jakos ja jarze.natomiast mikroby to byl istny totolotek /
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: UMP - news

Post autor: doktorka »

jankes_medyk pisze:- ehh co do farmy hmmmm wydaje mi sie jakos ja jarze.natomiast mikroby to byl istny totolotek /
to fantastycznie, ja przez caly rok nie otwarlam ksiazki.
jankes_medyk pisze:oze sobie zadwonic i sie zapytac ilu jest chetnych, odpowiedza bez problemu
ale tego nie da sie zweryfikowac przed 15.06, czyli terminem skladania dokumentow.polowa osob zarejestrowanych moze w ogole tych dokumentow nie zlozyc. ja np sie rejestruje na pare uczelni na psajko, zeby zobaczyc jakie beda progi, inaczej nie mialabym do nich dostepu]

[ Dodano: Czw Cze 11, 2009 20:32 ]
no widzisz, a ja mikroby jarze wcale niezle, a egzamin i tak wydaje mi sie uwalilam. ale zobaczymy, z opisowki moze wyciagne ponad 15, z testu na pewno duzo gorzej.
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: UMP - news

Post autor: Chemik »

Wypowiadam się tutaj poraz ostatni, gdyż matura okazała się dla mnie czymś okrótnym. Cios zadał mi mój konik, czyli chemia. Moja nauczycielka powiedziała mi, że pewność siebie razem ze stresem powoduje tragiczne skutki. no i 120pkt z bio i chemi.
Życze wam dostania się na wydział lekarsk, bo jesteście super ludźmi, z którymi fajnie się pisało. Mam nadzieję, że dołącze do was w semestrze letnim lub za rok po poprawieniu tego koszmaru.
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: UMP - news

Post autor: formica »

Grunt to się nie poddawać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości