Potwierdzenie wpłaty na konto

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
absolutny
Posty: 17
Rejestracja: 15 cze 2009, o 16:38

Potwierdzenie wpłaty na konto

Post autor: absolutny »

"Rejestrację internetową uznaje się za wiążącą po:
1/ wprowadzeniu przez kandydata wszystkich niezbędnych danych i wyborze kierunku studiów
2/ wniesieniu opłaty rekrutacyjnej za wybrane kierunki studiów, w kwocie ustalonej przez Rektora oraz uzyskaniu przez Uniwersytet potwierdzenia bankowego o wpływie tej opłaty na konto bankowe UWM."

Czy trzeba im jakieś potwierdzenie wpłaty faxem przesłać? Czy wystarczy wpłacić na ich konto i oni już sami zrobią z tym co należy?
sempiterus
Posty: 35
Rejestracja: 1 gru 2008, o 04:50

Re: Potwierdzenie wpłaty na konto

Post autor: sempiterus »

Jak wplacisz wpisowe to po gora 2 dniach kasa wplynie i na swoim profilu bedziesz mial zaznaczone ze oplata wplynela. nic nie musisz wysyac im zadnym faxem. ale na wypadek zostawilabym potwierdzenie ]
keyraa
Posty: 221
Rejestracja: 31 sty 2009, o 20:44

Re: Potwierdzenie wpłaty na konto

Post autor: keyraa »

aa tam po co się bawić w jakieś potwierdzenia, jest na stronie że masz zapłacone, to nie mają prawa cię nie zakwalifikować . przynajmniej ja mam takie podejście swoją drogą głupio że we Wrocławiu dokumenty można składać do 15 lipca a w Olsztynie wyniki są dopiero 16
Awatar użytkownika
absolutny
Posty: 17
Rejestracja: 15 cze 2009, o 16:38

Re: Potwierdzenie wpłaty na konto

Post autor: absolutny »

sempiterus, keyraa, dzięki Wolałem się upewnić
kretschmer
Posty: 17
Rejestracja: 4 sty 2009, o 21:11

Re: Potwierdzenie wpłaty na konto

Post autor: kretschmer »

a ja mam takie pytanie: w tym roku na uwm w olsztynie jest tylko rekrutacja przez internet tak? nie trzeba nic im słać jak rok temu
Awatar użytkownika
absolutny
Posty: 17
Rejestracja: 15 cze 2009, o 16:38

Re: Potwierdzenie wpłaty na konto

Post autor: absolutny »

Tylko przez internet. Nic im nie trzeba słać.

"Zapisy na studia w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie odbywają się wyłącznie drogą internetową."
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości