Zjadanie odchodów przez psa

kasjus
Posty: 2
Rejestracja: 4 lip 2009, o 11:34

Zjadanie odchodów przez psa

Post autor: kasjus »

witam wszystkich serdecznie.
od tygodnia mam małą sunię labradorkę i wielki z nią kłopot , a mianowicie sunia gdy tylko zrobi kupkę od razu ją wcina! Byłam już u veta i dostałam specjalny preparat mający ją tego oduczyć i . nic. Pierwszy raz się spotkałam z takim zachowaniem u pieska, a miałam ich w swoim życiu 5. Dodam tylko że moja sunia jest karmiona 5x dziennie, wg zaleceń veta, więc to chyba nie z głodu.
Pomóżcie mi proszę
Awatar użytkownika
Aga.S
Posty: 81
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 17:49

Re: co robić?????

Post autor: Aga.S »

Zjadanie swoich kup to normalne w przypadku młodych psów. Też miałam ten problem ze swoim psem, ale z tego wyrósł. Może też być inna przyczyna np. niedobór witamin. Jaki preparat dostałaś od veta?
kasjus
Posty: 2
Rejestracja: 4 lip 2009, o 11:34

Re: co robić?????

Post autor: kasjus »

Dzięki za odpowiedź. Jako dodatek na wzmocnienie dostałam flawitol a żeby przestała zjadać kupki forbid. Ponoć działa on w przeciągu 5 dni a u nas kończy się dzień 4 a kupki znikają jeśli małej nie przypilnuję. Staram się jak mogę ale muszę też spać i czasem gdzieś wyjść a gdy wracam zastaję tylko ślady po kupkach. Jak ją tego oduczyć? Gdy na nią krzyknę to robi maślane oczy i mocno się przytula. Ale jaktu ją pocałować.

[ Dodano: |4 Lip 2009|, o 20:48 ]
Aga.S,
Dzięki za odpowiedź. Jako dodatek na wzmocnienie dostałam flawitol a żeby przestała zjadać kupki forbid. Ponoć działa on w przeciągu 5 dni a u nas kończy się dzień 4 a kupki znikają jeśli małej nie przypilnuję. Staram się jak mogę ale muszę też spać i czasem gdzieś wyjść a gdy wracam zastaję tylko ślady po kupkach. Jak ją tego oduczyć? Gdy na nią krzyknę to robi maślane oczy i mocno się przytula. Ale jaktu ją pocałować.
Awatar użytkownika
Aga.S
Posty: 81
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 17:49

Re: co robić?????

Post autor: Aga.S »

Zacznij uczyć małą załatwiania się na dworze, wtedy łatwiej będzesz mogła ją odłuczyć od zjadania odchodów.
Stronka z opisem

Kod: Zaznacz cały

vetopedia.pl/article28-1-Zjadanie_odchodow.html
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość