rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
misiaqd
Posty: 340
Rejestracja: 14 sie 2008, o 12:15

Re: rekrutacja

Post autor: misiaqd »

ale ze spokojem, próg spadnie o kilka punktów a nie o kilka osób:)
spokojnie.
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: rekrutacja

Post autor: Acetylocholina »

no ja dzwoniłam to za drugim razem mi mówili tak jak napisał dzoners, a za pierwszym mowili, ze trzeba oryginaly , a dodzwonic sie do niecj teraz za c. nie moge
sevilliana
Posty: 137
Rejestracja: 21 maja 2009, o 13:03

Re: rekrutacja

Post autor: sevilliana »

kolejne progi w Białymstoku- lek 178, stoma 178, farmacja 172, czyli spadek o 4-5 pkt
Lotka
Posty: 102
Rejestracja: 14 maja 2007, o 18:07

Re: rekrutacja

Post autor: Lotka »

Jestem w Poznaniu ( 190pkt) ale ide do Wrocka więc macie wolne miejsce Ale jak patrzę na tą listę no to normalnie słabo się robi, mieć 180 pkt i miejsce ponad 300? paranoja Oo
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: rekrutacja

Post autor: bajer »

szczerze mowiac jak dostalem swiadectwo i mialem w sumie 180 to poczulem sie dosc pewnie bo zawsze taki wynik dawal miejsce w 200", zawsze a tutaj taka niekoniecznie mila niespodzianka a trzeba pamietac ze sa jeszcze jakies miejsca rektorskie (10 bodajze) wiec minimum 75 osob sprzede mnie musi sie wycofac, na razie jest jedna, nadzieja nieco wzrosla
YudYta
Posty: 50
Rejestracja: 11 maja 2009, o 22:27

Re: rekrutacja

Post autor: YudYta »

bajer pisze:miejsca rektorskie
Cóż to jest? Bo się nie orientuję
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: rekrutacja

Post autor: doktorka »

nie ma czegos takiego, jak miejsca rektorskie. chodzi o to, ze zazwyczaj z odwolan przyjmuja osoby, ktore znalazly sie pod kreska (ze wzgledu na srednia), a maja tyle punktow ile wynosi prog. wiec przewaznie jest to dodatkowe 5-10osob ponad limit i to nie wynika z łaski rektora, tylko tego, czy akurat sa wolne miejsca w ramach limitow na inne lata (ktos odpadl, poszedl na dziekanke itd itd)
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: rekrutacja

Post autor: bajer »

a na drzwiach otwartych o czyms takim chyba wspominali w takim razie juz sie pogubilem i czekam w takim razie zeby byc w 200 za 2 tygodnie, poprosze babcie zeby rozaniec odmowila i bedzie dobrze
b_oss
Posty: 6
Rejestracja: 3 lip 2009, o 19:10

Re: rekrutacja

Post autor: b_oss »

Może mi ktoś powiedzieć co zrobić ze świadectwem ukończenia szkoły w wypadku, gdy składam do Poznania na farmację i lekarski (mam 178 pkt, nie dostałem się narazie na lekarski)? Na obydwu kierunkach wymagają oryginałów świadectw, jak mam je rozdwoić"? Czy odpis notarialny przejdzie?
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: rekrutacja

Post autor: Acetylocholina »

jak dzwoniłam to różnie mówili, ale sądzę, że będziesz musiał w ciemno jeden z tych kierunków wybrać
KingaT
Posty: 25
Rejestracja: 9 lip 2009, o 17:10

Re: rekrutacja

Post autor: KingaT »

Z 178 raczej na farmacji masz pewne miejsce A z lekarskim to nie wiadomo nic
MikaNeko
Posty: 65
Rejestracja: 6 lip 2009, o 20:34

Re: rekrutacja

Post autor: MikaNeko »

Paranoja z tymi progami w tym roku, już nie mówiąc o poznańskim biurze rekrutacji, gdzie nie wiadomo nawet kto co ma składać ^^ Dlatego cieszę się niezmiernie, że zobaczyłam się w tej pierwszej 200 i mogę spokojnie przez tydzień zastanawiać się które z miast wybrać Myślę, że próg spadnie poniżej 180 a jeśli prawda z tymi wymaganymi orginałami to poleci jeszcze o kilka punktów, bo ludzie będą się bali zaryzykować - też bym się bała, bo w sumie nie jestem pewna czy warto, bo coraz częściej słyszę mało pochlebne opinie o UMP, choć mimo to wszyscy prawie doradzają mi, żeby tam właśnie iść
misiaqd
Posty: 340
Rejestracja: 14 sie 2008, o 12:15

Re: rekrutacja

Post autor: misiaqd »

myślicie ze progi spadna do 175?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości