próg 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
foxy_
Posty: 230
Rejestracja: 8 maja 2009, o 22:56

Re: próg 2009

Post autor: foxy_ »

Ja nic nie wiem, jestem poza granicami kraju i papiery składała za mnie mama. Jak coś więcej z nich wyciągnę to dam Wam znać
Lotka
Posty: 102
Rejestracja: 14 maja 2007, o 18:07

Re: próg 2009

Post autor: Lotka »

Witam foxy, formice i skolopofora Żałować nie będziemy, jestem przekonana Skolopofor- Wałbrzych? Zaraz się okaże że z jednej klasy jestesmy
skolopofor
Posty: 64
Rejestracja: 1 paź 2007, o 11:23

Re: próg 2009

Post autor: skolopofor »

może, może ! no ja w Wałbrzychu kończyłem szkołę, ale mieszkam gdzie indziej! XD
a Ty ? Lotka?
polarmis
Posty: 20
Rejestracja: 13 paź 2007, o 18:51

Re: próg 2009

Post autor: polarmis »

Ja też witam formice (Magda? ), foxy, skolopofora i lotkę . Do zobaczenia w paździeniku (a może i wcześniej - w końcu można się zmówić na termin szkoleń BHP).
Olta
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2009, o 17:02

Re: próg 2009

Post autor: Olta »

Witam Was wszystkich. Czyli jak jestem na rezerwowej na pozycji 44 to mam jeszcze szanse? O mater, to ja sie juz pogodziłam z klęską na AM, postanowiłam pojsc do Warszawy a tu znów bede miala szanse? faajnie tylko co robić, Wroclaw - Warszaawa? hmmm. Pozdro* I gratuluje tym, którzy juz sie dostali :*:*:*
warta
Posty: 70
Rejestracja: 19 maja 2008, o 13:14

Re: próg 2009

Post autor: warta »

ej wiem ze to irytujace glupie powtarzajace sie milion razy pytanie ale mimo wszystko je zadam majac 254 mam szanse do wrocka?Tylko bez ściemy]
Popski
Posty: 60
Rejestracja: 2 lip 2009, o 14:00

Re: próg 2009

Post autor: Popski »

Raczej bez szans, ale możesz próbować za rok
cenzor
Posty: 69
Rejestracja: 17 sty 2009, o 14:22

Re: próg 2009

Post autor: cenzor »

Najwartościowsze jest prognozowanie na podstawie różnic punktowych najwyższego i najniższego pułapu. Rok temu był to spadek aż 18pkt. Dla Ciebie i dla mnie (mam tyle samo punktów co Ty) wystarczy tylko 9pkt. Rok temu gdzieś Ci ludzie musieli pójść i w tym powinno być podobnie.

PS wolałbym iść do Zabrza (mam bliżej, o Krakowie już nie wspomnę), ale 171pkt to zdecydowanie za mało.
kolchicyna
Posty: 47
Rejestracja: 27 mar 2008, o 23:27

Re: próg 2009

Post autor: kolchicyna »

Witam formice (Magda! :p), foxy, skolopofora, lotkę, oltę i wszystkich innych ludzi, z którymi będziemy się mijać na korytarzach wielebnej wrocławskiej uczelni
warta
Posty: 70
Rejestracja: 19 maja 2008, o 13:14

Re: próg 2009

Post autor: warta »

papis ty sobie nie zartuj bo jak wiesz nieszczescia chodza po ludziach a zwlaszcza po złych ludziach Tak czy owak wnioskuje z tego ze sie dostane.W sumie to dziwne czuje sie jakby mi sie myślenie wylazcyło niby wiem ile byl próg rok temu jaki byl spadek ze amm w sumie całkiem sporo punktow a w kółko sie pytam upewniam jeszcze raz pytam itd Powodzenia dla ozcekujacych

cenzor a gzdie jeszcze skladałes?ja krk( ) i gdansk
cenzor
Posty: 69
Rejestracja: 17 sty 2009, o 14:22

Re: próg 2009

Post autor: cenzor »

Wrocław, Zabrze, Kraków. Wrocław jest najbardziej realny. Myślę, że przynajmniej 70% osób które dostały się do Wrocławia z pierwszej listy wybierze inne uczelnie czyli Poznań, Warszawa, Kraków.
xenon
Posty: 12
Rejestracja: 2 lip 2009, o 17:18

Re: próg 2009

Post autor: xenon »

noo, bez przesady z tym 70 %. zresztą, kumpel składał dzisiaj papiery i podobno 130 osób zrobiło to w ogóle. nawet odejmując osoby które wyciągną papiery gdy pokażą się inne listy to mamy przynajmniej połowę pierwszej listy
dr.queen
Posty: 31
Rejestracja: 3 lip 2009, o 23:26

Re: próg 2009

Post autor: dr.queen »

Witam formicę, foxy, skolopofora, lotkę, oltę i innych.
Jak wszyscy tak ładnie się witają - to ja też
I mocno trzymam kciuki za tych, którzy liczą na pozostałe nabory! Mam nadzieję że fajni z was ludzie!
do zobaczenia w październiku!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości