ocena z w-f'u potrzebna aby dostać się na medycynę?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Slashu
Posty: 68
Rejestracja: 4 cze 2009, o 18:03

Re: ocena z w-f'u potrzebna aby dostać się na medycynę?

Post autor: Slashu »

Na prawdę tak myślałaś? W czasach, kiedy na wf chodzą nie liczni. W ogóle jak już jest temat to może tu się spytam, czy uważacie, że są dysfunkcje, które wykluczają kandydata na medycynę. Osobiście znam chirurga urazowego ze słabym słuchem, ale ma aparat słuchowy i nawet uczy studentów, więc problemy ze słuchem nie są przeciw wskazaniem Jak reszta?
Awatar użytkownika
jagoda*
Posty: 43
Rejestracja: 1 cze 2009, o 10:48

Re: ocena z w-f'u potrzebna aby dostać się na medycynę?

Post autor: jagoda* »

No wiesz mi nawet na myśl nie przyszło, że wf może stanowić problem, ale jak dyrektor mojego liceum, w którym 1/4 ludzi idzie na medycynę i połowa klas to biochemy mówi mi, że ktoś się będzie tego czepiać to inaczej się patrzy na tą sprawę.
Co do dysfunkcji to okulista musi mieć dobry wzrok podobno
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: ocena z w-f'u potrzebna aby dostać się na medycynę?

Post autor: Medycyna Lwów »

masz przykrego dyrektora i tyle. Najgorsze że wierzysz w takie brednie
Slashu
Posty: 68
Rejestracja: 4 cze 2009, o 18:03

Re: ocena z w-f'u potrzebna aby dostać się na medycynę?

Post autor: Slashu »

Co do okulisty. Uważaj szewc bez butów chodzi
Wolałbym, abyś to Ty była łatwowierna, na to co mówiłby to w ramach żartu, bo jeśli on w to wierzy to Houston mamy problem. Może to jakiś dyrektor co był wcześniej wf-istą? W końcu u mnie w LO urzęduje były pan od techniki".
szyszyn
Posty: 55
Rejestracja: 20 lip 2008, o 18:56

Re: ocena z w-f'u potrzebna aby dostać się na medycynę?

Post autor: szyszyn »

Łomatko, co za p****olenie , za przeproszeniem, szanownego pana dyrektora. Byłam zwolniona z wfu w ostatniej klasie lo, i nie miałam żadnych problemów z przyjęciem na studia z tego powodu. Poza tym, w niektórych uczelniach nie wymagają przecież dostarczenia świadectwa ukończenia szkoły, więc skąd mają się dowiedzieć ze byłas zwolniona? Chyba że nadgorliwy pan dyrektor będzie dzwonił do wszystkich uczelni i donosił, którzy to uczniowie nie chodzili na wf
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 96
Rejestracja: 2 lip 2008, o 19:06

Re: ocena z w-f'u potrzebna aby dostać się na medycynę?

Post autor: luiza »

jagoda* pisze: Co do dysfunkcji to okulista musi mieć dobry wzrok podobno
teraz ludzi z dobrym wzrokiem to ze świecą szukać, na medycynie to już szczególniegt
Awatar użytkownika
jagoda*
Posty: 43
Rejestracja: 1 cze 2009, o 10:48

Re: ocena z w-f'u potrzebna aby dostać się na medycynę?

Post autor: jagoda* »

Kaamil pisze:masz przykrego dyrektora i tyle. Najgorsze że wierzysz w takie brednie
WooW, nie mój drogi, pomyliłeś się, najgorsze jest to że nie wiesz o czym ja w ogóle piszę. Gdybym w to wierzyła to nie pytałabym się na forum tylko zapieprzała na wf z poważną kontuzją. Chłopcze wyluzuj, nie wiem po co ten zirytowany ton.

Skoro facet się tak upierał pomyślałam, że MOŻE mi się coś pomyliło i zapytałam Was o zdanie.

Anyway dyr. się myli i tyle
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: ocena z w-f'u potrzebna aby dostać się na medycynę?

Post autor: formica »

To Ci odpowiedzieliśmy a Ty dalej swoje. Proponuję zamknąć ten temat bo chyba wszystko już zostało powiedziane. Informacje Twojego dyr. są bzdurne i śmieszne, więc chyba nie ma już nad czym więcej dyskutować. A jak nie wierzysz to podzwoń po uczelniach i zapytaj.
Awatar użytkownika
jagoda*
Posty: 43
Rejestracja: 1 cze 2009, o 10:48

Re: ocena z w-f'u potrzebna aby dostać się na medycynę?

Post autor: jagoda* »

Też tak myślę, proponuję zamknąć temat
dzieki za odowiedź
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości