uczulenie?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
aniolek_192
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2009, o 16:23

uczulenie?

Post autor: aniolek_192 »

Witam.Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi co to jest? Spotkaliście się z czymś takim?
Załączniki
PIC_0084.zip
(14.3 KiB) Pobrany 67 razy
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: uczulenie?

Post autor: sasanka55 »

mmmhm czy to po ugryzieniu? Bo tak na oko to przypomina mi to uczulenie na ugryzienia komarów serio - ja miewam taką reakcję, chociaż nie na każde ugryzienie. Może pasować?
aniolek_192
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2009, o 16:23

Re: uczulenie?

Post autor: aniolek_192 »

Jestem też pogryziona przez komary i jest to możliwe, ale bąble same w sobie nie są ugryzieniami i wyskakuje mi to już od jakiegoś czasu. Myślałam, że to reakcja alergiczna, bo pojawiło się sporo po koszeniu trawy. I tak co wieczór po 2,3 kropki (na plecach i brzuchu). A dzisiaj pojawiają się wszędzie! Na twarzy, na nogach, na rękach,brzuchu, piersiach,plecach. I to nawet dwa obok siebie i następnie łączą się w jeden ogromny.Znikają po ok. 20-30 minutach. Wcześniej wypiłam PYRALGINUM.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: uczulenie?

Post autor: Medycyna Lwów »

aniolek_192 pisze:Wcześniej wypiłam PYRALGINUM.
a po co? z domowych sposób na uczulenie lepiej wziąć wapno (calcium np. w tabl. musujących). Jak nie przejdzie to iść do dermatologa.
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: uczulenie?

Post autor: sasanka55 »

współczuję rzeczywiście lepiej wybierz się do lekarza niech Ci zrobi badania (pewnie dookreśli na które trawy masz uczulenie) i przepisze coś doraźnego na skórę i do łykania. Mi z ogromu antyhistaminików oferowanych na rynku najbardziej pomagają te najtańsze, w rodzaju np. Alertec-u: nie ogłupia ani przymula, a łagodzi objawy.
Powodzenia!
zdzisław
Posty: 271
Rejestracja: 1 cze 2009, o 02:52

Re: uczulenie?

Post autor: zdzisław »

ja sie z czymś takim spotkałem (nie raz)

BTW czy te zmiany pojawiły się po tym jak wypiłaś Pyralginę?
swoja drogą jak można wypić lek który ma postać albo tabletek albo czopków (mo bo chyba nie piłaś roztworu do inekcji (który jest na Rp).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości