REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: David »

Rekrutacja z fizyką podstawową, jak ostatnio. Przeszukaj UWAŻNIE decyzje Senatu WUM.
lykorz
Awatar użytkownika
Cheaxie
Posty: 92
Rejestracja: 6 lut 2009, o 11:00

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: Cheaxie »

Czy na WUM przeliczają rozszerzoną fizykę na podstawową? Czy wiecie jak to robią? I czy wogóle przeliczają
kuna
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2007, o 17:07

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: kuna »

To pytanie jest chyba już z 30 raz zadawane na forum, wystarczy przeszukać poprzednie wątki, ale ponownie:

poziom rozszerzony jest przeliczany na podstawowy wg. tzw. przelicznika Giertycha
zwracam uwagę, że odnośnik jest do str. wumu także, jeśli dobrze poszukasz, to zawsze najprędzej tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie
Awatar użytkownika
Cheaxie
Posty: 92
Rejestracja: 6 lut 2009, o 11:00

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: Cheaxie »

Dzięki kuna. Podejrzewałam, że gdzieś to tu na pewno jest, ale za dużo postów do przeszukania
anq
Posty: 79
Rejestracja: 22 maja 2009, o 00:06

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: anq »

czy mógłby ktoś powiedzieć mi, kiedy w zeszłym roku pojawiły się pierwsze listy? zalezy mi na dokładnej dacie.
wilma
Posty: 116
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:46

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: wilma »

12 lipca. Pamietam ten dzien i tę datę zbyt dobrze.
DominiczQa
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2009, o 10:05

Re: REKRUTACJA 08/09 AM WARSZAWA

Post autor: DominiczQa »

Hej czy ktoś się orientuje jakie były progi punktowe na WUM w 2008 na Zdrowie Publiczne?
Bardzo bym prosiła o odpowiedź, bo chciałabym się zorientować czy mam jakąś szanse się tam dostać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości