Limit miejsc- 200 czy więcej???

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Limit miejsc- 200 czy więcej???

Post autor: godziasia »

Boże, jak się cieszę, że mam to za sobą jak byłam składać papiery w dziekanacie, to złożyło już wtedynie jestem pewna, nie chcę siać panikigdzieś koło 150 osób.ale to było 10 lipca a papiery można było składać bodaj do 15.
w ogóle to oni naprawdę mają dziwnie w tej Łodzi, nie ma żadnej chociażby przybliżonej listy książek potrzebnych - w dziekanacie mówią, że w bibliotece, w bibliotece, że nie mają, a jakby mieli to i tak by nie powiedzieli.paranoja.
a te progi.nie wiem czy ktoś zauważył, ale nasz rocznik 90 jest chyba jakiś wyjątkowyjak szłam do liceum to wszędzie były takie wyniki, że klękajcie narody. także nie wiem czy spadną te progi.ale zawsze warto mieć nadzieję
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Limit miejsc- 200 czy więcej???

Post autor: Pepik »

nom czyli progi raczej nie drgna nawet o 1 pkt a gdzie tu mowa o 3 jestem na 337 miejscu w rankingu i raczej juz nie mam szans
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Limit miejsc- 200 czy więcej???

Post autor: godziasia »

oczywiście to tylko moje prywatne przewidywania, które wcale nie muszą się sprawdzić więc nie przejmujcie się za bardzo mojemu kumplowi na cywila brakuje dwóch pkt, myślę, że tyle to spadnie
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Limit miejsc- 200 czy więcej???

Post autor: godziasia »

dzięki za pomoc Frsh
altruistka11
Posty: 100
Rejestracja: 1 mar 2009, o 11:28

Re: Limit miejsc- 200 czy więcej???

Post autor: altruistka11 »

A ja mam kolejne pytanie? Czy w ubiegłym roku też przyjmowali nadprogramową ilość studentów?
Awatar użytkownika
alba
Posty: 96
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 17:19

Re: Limit miejsc- 200 czy więcej???

Post autor: alba »

Nie.

To pytanie padło już ze 3 razy na forum w dziale UM.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 48 gości