Zabrze a Katowice - różnice

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

[Link] Zabrze a Katowice - różnice

Post autor: godivablues »

nie miałam żadnych znajomych w Zabrzu, ale chodziły słuchy u nas w Katowicach, że w Zabrzu jest w miarę ok. trzeba zakuwać, ale opłaca się bo zaliczasz. polecam ten temat: tematy93/lam-um-katowice-zabrze-vt8092.htm
(hehe, jest tu nawet mój optymistyczny wpis z 4 sierpnia 2008 roku. )
olgaaaa
Posty: 40
Rejestracja: 24 lip 2009, o 07:54

Re: Zabrze a Katowice - różnice

Post autor: olgaaaa »

Ona też nie chciała słyszeć o Zabrzu
Dostała się już do Lublina i tam zostaje, odległość od domu już jej teraz wcale nie przeszkadza
Napewno gdziekolwiek pójdziesz,będzie lepiej niż tu
A z jakiego przedmiotu mieliście największe wałki,jeśli można spytać?biologia czy jednak anato?
Pewnie ciężko ludziom uwierzyć w to, co się tutaj dzieje,ale sądzę, że lepiej jest uświadamiać społeczeństwo, bo po Kato naprawdę można dostać jakiejś choroby psychicznej!
Ja nadal niestety tu jestem,niby 2 najgorsze lata mam już za sobą,jakimś cudem zdałam, ale moim marzeniem jest Wrocław,dłużej nie zamierzam się tutaj marnować,a słyszałam,że tam świetna kadra,dydaktyka,nawet na I roku na wszystko starają się patrzeć przez pryzmat kliniczny
O Zabrzu napisałam Ci na priv, kasq5
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: Zabrze a Katowice - różnice

Post autor: godivablues »

olga, o Białymstoku czytałam już dużo dobrego (może coś wiesz:D? ), ale jednak Lublin kusi. na razie o tym nie myślę, bo w Lublinie brakuje mi 2 pkt. . hm, chyba jednak gorzej było z anatomią, z biologii tradycyjnie pierwszy termin embrio zdało niewielu, na 2 terminie trzeba było mieć wszystko napisane żeby zaliczyć (niestety asystent przynajmniej u nas w grupie nie przymknął oka przy sprawdzaniu) więc bardzo dużo osób miało 3 termin z embrio. jeśli chodzi o anatomię, to pozostały testy pana G. no i musieliśmy się z nimi męczyć, sama poczułam smak wyniku 68% (wiem że w poprzednich latach PODOBNO podciągali pod 70% takie wyniki, chyba rocznik 89 miał pecha p). dodatkowo ćwiczenia z anatomii z panią doktor. i choroba psychiczna murowana. co do Wrocławia też słyszałam wiele dobrego, podobno na uczelni panuje świetna atmosfera. trzymam kciuki za Twoje przeniesienie! no i gratuluję 2 lat zaliczonych lat w Katowicach.
olgaaaa
Posty: 40
Rejestracja: 24 lip 2009, o 07:54

Re: Zabrze a Katowice - różnice

Post autor: olgaaaa »

Chyba sama miałabym dylemat,co wybrać,obie uczelnie wydają się interesujące:)
Niestety nie mam w Białym nie mam żadnych znajomych,Lublin jest za to bardzo zachwalany.
Jeżeli chcesz wyjechać na wymianę,to wybierz to miasto,które ma lepsze oferty,w końcu po paru miesiącach w Kato wysoka średnia na innej uczelni murowana:) no i oczywiście stypendium naukowe
A co do dr S Boże,co to za koszmarna kobieta,ile razy się z nami umawiał na różne rzeczy i robiła z nas głupków.Ale ciesz się,że ominęła Cię przyjemność z katedrą biochemii Życzę Ci powodzenigodivablues i udanego wyboru uczelni!

Dla wszytskich zainteresowanych likwidają Zabrza szczegółów nie znam,wiem tylko,że likwidują kliniki.
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: Zabrze a Katowice - różnice

Post autor: godivablues »

olga hahaha, też właśnie mam nadzieję że po pół roku w Katowicach nie powinnam mieć żadnych problemów gdziekolwiek bym nie poszła. śumik nieźle mnie wytresował. decyzję, gdzie iść podejmę po przyjęciu do Lublina, bo na razie nie mam czego wybierać, ale jak zwykle jestem rozerwana .
z dr S nasza grupa miała niezłe przejścia, wyjątkowo nas nie lubiła i kochała rzucać w nas błotem, to było chyba jej ulubione zajęcie, a co do katedry biochemii mieszkałam z dziewczynami z 2 roku i widziałam przez co przechodziły, na samo wspomnienie robi mi się niedobrze i cieszę się, że nie miałam tego zaszczytu obcować z panem profesorem G.
prawdę powiedziawszy, oni wszyscy (no prawie, bo jednak trafiło się kilku przyzwoitych ludzi) są tam siebie warci . również życzę powodzenia Olgo, mam nadzieję że Wrocław będzie należał do Ciebie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości