obóz integracyjny/przystosowawczy 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

obóz integracyjny/przystosowawczy 2009

Post autor: sasanka55 »

hej, wybieracie się na któryś z wyjazdów? Z tego co wiem, dla WUM są głównie organizowane dwa w tym samym terminie (31.08-6.09) i cenie (~490zł):
- w Chłapowie (Obóz integracyjny)
- w Łazach (Campus Akademicki)
Ten pierwszy jest, jak rozumiem, tylko dla studentów WUM (chyba że ktoś z zewnątrz postanowi się dołączyć, to płaci 100zł więcej), a drugi obejmuje szerszy zakres uczelni. I ogólnie Campus Akademicki ładnie się reklamuje wygląda ciekawiej niż Obóz (choć może jest to związane z brakiem na stronie info o Chłapowie, jak na razie P)
Chciałabym się gdzieś zabrać, ale najchętniej w miejsce gdzie spotkam najwięcej przyszłych współtowarzyszy wyd. lekarskiego - nowicjuszy i z wyższych lat (choć oczywiście wszelkie nowe znajomości mile widziane )
Kto się pisze i na co? A może ktoś był w zeszłych latach i może się wypowiedzieć?
pozdrawiam serdecznie
scholastyka
Posty: 4
Rejestracja: 8 lip 2009, o 09:09

Re: obóz integracyjny/przystosowawczy 2009

Post autor: scholastyka »

W Chłapowie podobno jest całkiem spoko:)) Tyle, ze mało miejsc na dodatkowe atrakcje, typu windsurfing, tance.Przeważajaca większosc to pierwszaki. Orientuje się ktos, jak na tym Campusie jest Bo ta oferta sie wydaje atrakcyjniejsza od chlapowa
Bells
Posty: 88
Rejestracja: 30 maja 2009, o 16:41

Re: obóz integracyjny/przystosowawczy 2009

Post autor: Bells »

Campus Mielno-Łazy? Hmm ciekawebyłam pewna, że jest to campus dla uczelni poznańskich. Ja bardzo chętnie wybrałabym się na ten campus tylko obawiam się, że mało ludzi z wawy tam dotrze. No ale skoro wy piszecie, że jesteście chętni to się zastanowie ]
Awatar użytkownika
sasanka55
Posty: 290
Rejestracja: 8 mar 2009, o 10:22

Re: obóz integracyjny/przystosowawczy 2009

Post autor: sasanka55 »

właśnie, jakby zebrała się ekipa WUM-owska, to byłoby raźno D także potencjalni zainteresowani - piszcie, to może razem pojedziemy
Bells
Posty: 88
Rejestracja: 30 maja 2009, o 16:41

Re: obóz integracyjny/przystosowawczy 2009

Post autor: Bells »

ok to ja się zadeklaruję pierwsza, że jestem potencjalną chętną XD a na te warsztaty we wrześniu też się wybieracie? Myślę, że mogą być całkiem ciekawe^^
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: obóz integracyjny/przystosowawczy 2009

Post autor: Medycyna Lwów »

warsztaty szczególnie polecam, a obóz co kto lubi - ja nie byłem i się nie wybieram, ale ludzie generalnie sobie go chwalą (mówię o chłapowie) - tylko wątroba cierpi po takim wyjeździe i to bardzo ]
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: obóz integracyjny/przystosowawczy 2009

Post autor: godziasia »

hmm, odnośnie Łazów, to łódzki UM też organizuje tam obóz, i to mniej więcej w tym samym czasie (29.08 - 05.09) i z tego co wiem, to i Politechnika Łódzka też zatem będzie dużo osób z całego kraju i różnych uczelni
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości