Ile osób odpada po I roku

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Till
Posty: 18
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 12:22

Re: Ile osób odpada po I roku

Post autor: Till »

Millie pewnie miałaś przyjemnośc odbywac ćwiczenia z panią Danutą? Opis sytacji którą miałaś jak najbardziej pasuje do jej osoby. Korczaszko a ta pietnastka z biochemii jest już pewna, może coś ta jeszcze wskurają?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Ile osób odpada po I roku

Post autor: Korczaszko »

Till, nie wiem, starości pewnie walczą [bardzo długo walczyli o genetykę, o której wcześniej wspominałam i wywalczyli III termin], może i teraz im się uda. w sumie to prowadzący uwielbiają straszyć / np. dziś największa kosa z anatomii powiedziałam swoim wieczorowym, że nie ma czasu pytać ich z ostatniego kolokwium [a byłoby to ich pierwsze podejście], przepytała tylko dziennych a wieczorowym powiedziała, że do I terminu szpilek (a więc i teorii) ich nie dopuszcza pójdą na II termin w lipcu. i ponoć straszy tak co roku, a ostatecznie pyta nawet i w nocy przed szpilkami Oo biorąc pod uwagę jakich dupereli ona wymaga to trochę przykre, bo ludzie z jej grup mają ogromną wiedzę z anatomii

[ Dodano: Nie Cze 14, 2009 14:58 ]
No to warunek z genów ma 18 osób -.- ehh ciekawe jak będzie z biochemią
searafina
Posty: 117
Rejestracja: 2 maja 2006, o 08:10

Re: Ile osób odpada po I roku

Post autor: searafina »

faktycznie, jeżeli chodzi o Olsztyn to trzeba oprócz twardego tyłka mieć jeszcze trochę szczęścia, albo raczej nie mieć pecha:/
Pani dr od chemii faktycznie przysparza kłopotów na ćwiczeniach, sama miałam 3 termin z ostatnego koła ale ostatecznie egzaminu zdałam w pierwszym na 4:D
Póki co jestem po egz z anatomii i histo i ugh szkoda gadać, anatomia w plecy a histo zdany praktyk a teoria to się okaże jutro, ale raczej tez w plecy wiec czeka mnie zero wakacji:/.
ehh a jeszcze jutro poprawa koła z biochem i egz z genów we wtorek i koniec!
byle do wtorku, żeby już się zmyć z tego miasta na jakiś czas:)

[ Dodano: Pią Cze 19, 2009 17:09 ]
muszę podzielić się moim szczęściem:D histologia zdana! koło z biochemi pociśnięte!
olsztyn nie jest taki zly:D
aha i zapomnialam napisac ze pani dr z chemii idzie w nastepnym roku (2010) na emeryture:) nieoficjalna wiedza z tajnych zrodeł:D ale pewna!
millie
Posty: 6
Rejestracja: 9 cze 2009, o 21:29

Re: Ile osób odpada po I roku

Post autor: millie »

to mnie nie upierdoli 3 razy<lol2 wiadomo kochana Danuta przywita mnie w pazdzierniku na 1 wykladzie tekstem: ooo widze znajome twarze] juz teraz mi zle na sama mysl o spotkaniu z nia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości