Co jeszcze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Bells
Posty: 88
Rejestracja: 30 maja 2009, o 16:41

Co jeszcze

Post autor: Bells »

Hej chciałabym się spytać, czy ktoś wie może kiedy dostaniemy informacje takie jak opłata za legitymację, podręczniki, plan zajęć, termin rozpoczęcia roku. Kiedy będzie trzeba wybierać przedmioty? Mam znajomych, którzy już teraz dostali wykaz przedmiotów i mają sobie je wybierać. Jak narazie widzialam tylko spis przedmiotów dla ubiegłego roku a listu nadal nie otrzymałam. (chodzi mi o Wydzial Nauki o Zdrowiu). Czy mamy jeszcze przed rozpoczęciem roku wykonać jakieś badania, dostarczyć kartę szczepień?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Co jeszcze

Post autor: Medycyna Lwów »

dostałaś list z informacją o przyjęciu i tam wszystko jest napisane.
Rok akademicki rozpoczyna się 28 września (normalne zajęcia są już wtedy). Za legitymację i indeks (21 zł) zapłacicie już po ich dostaniu w październiku. Plan będzie na stronie WUM - rok temu był już pod koniec sierpnia, zazwyczaj jest później. Podręczniki i przedmioty są w przewodnikach dydaktycznych na stronie, przedmiotów sobie nie można wybierać - wszystkie są obowiązkowe.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Co jeszcze

Post autor: a_niap »

Bells pisze:a listu nadal nie otrzymałam.
Kaamil pisze:dostałaś list z informacją o przyjęciu i tam wszystko jest napisane.
Bells pisze:Czy mamy jeszcze przed rozpoczęciem roku wykonać jakieś badania, dostarczyć kartę szczepień?
To w trakcie roku akademickiego

Ogolnie nie masz sie co martwic - te informacje o szczepieniach dostaniesz w liscie, jesli jesczze nie doszedl to na pewno niedługo przyjdzie. Pozostale informacje znajdziesz na stronie wumu. Co prawda przewodniki dydaktyczne jeszcze sa z zeszlego roku, ale to sie nie zmienia.
Bells pisze: Mam znajomych, którzy już teraz dostali wykaz przedmiotów i mają sobie je wybierać.
A na WNoZ sie wybiera pzredmioty? Bo na lekarskich/lek dent/farma itp jedyne co sobie mozna wybrac to W-F.
Bells
Posty: 88
Rejestracja: 30 maja 2009, o 16:41

Re: Co jeszcze

Post autor: Bells »

Kaamil no właśnie tak jak zauważyła a_niap listu jeszcze nie dostalam stąd moje pytania Hmm dzięki za odpowiedzi spytalam się o te przedmioty bo mój kolega z uniwersytetu wybiera sobie przedmioty ale w takim razie na medycznym jest inaczej i nie ma co się stresować
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości