Tegoroczni kandydaci na lek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Chemik »

Ciekawe czy materiały badawcze w prosektorium będą trupkami gadającymi :]
Jeżeli tak to będzie halloween-party
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: godivablues »

czy gadają. to się okaże, ale niektóre mają niesamowity wyraz twarzy
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Chemik »

no a na dzisiaj zaplanowałem sobie znalezienie fajnej stancji, bo info, które dostałem z DS1 i2 mie zagieło.
Awatar użytkownika
policjantka
Posty: 173
Rejestracja: 8 lip 2009, o 19:01

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: policjantka »

Nie wiem jak na UMB ale na PAMie trupy są brązowe Jak byłam na dniach otwartych to widziałam. Babka tłumaczyła że myją trupy wodą która leci ze starych rur i rdza się osadza
Stwierdziłam że warto oddać swoje ciało na cele naukowe, to przynajmniej po śmierci będę ładnie opalona
Ostatnio zmieniony 14 sie 2009, o 11:00 przez policjantka, łącznie zmieniany 1 raz.
godivablues
Posty: 416
Rejestracja: 4 sie 2008, o 11:15

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: godivablues »

policjantka, nie ma to jak samoopalacz w postaci brudnej wody prawda:D?
Chemik, a czego się dowiedziałeś ?
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Chemik »

z DS1:

Należy złożyć wniosek o akademik (ze strony UMB) i zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o dochodach wszystkich członków rodziny za 2008r. Termin składania wnisków - 31.08.2009r. Przydział akademika po 15.09.2009r. Prosze o kontakt telefoniczny.
Cena pokoi:

Metraż pokoiCena
Pokój 16m2-480 zł
Pokój 21m2-630 zł
Pokój 25m2-750 zł

Z DS2:

Należy wypełnić wnisoek,który znajduje się na stronie uczelni.Do wniosku o akademik należy dołączyć zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o dochodach netto za 2008 r. wszystkich pełnoletnich członków rodziny i przesłać na adres Domu Studenta do końca sierpnia. Po 15.09.09 należy dzwonić czy zostało przyznane miejsce.Opłata za miejsce w pokoju 2-osobowym wynosi od 304 zł. do 322 zł.
Administracja

Teraz mam mętlik w głowie A do tego wszystkiego nie mam NIP-u a bez tego nie wydadzą mi zaświadczenia, że nie miałem dochodów w 2008r.- na niego muszę czekać 1 miech. Gdy już go dostanę na zaświadczenie czekam tydzień. Podsumowując skarbówka załatwi mnie dopiero podkoniec września- hip hip hura Chemik pod mostem na was czeka!
sylwiajola
Posty: 104
Rejestracja: 10 cze 2009, o 07:05

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: sylwiajola »

Mi skarbówka wydała zaświadczenie, a też nie miałam NIP-u.Wystarczyło , że poprosiłam,że mnie terminy na studia obowiązują. Także spróbuj.
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Asiollo »

Chemik pisze: Cena pokoi:

Metraż pokoiCena
Pokój 16m2-480 zł
Pokój 21m2-630 zł
Pokój 25m2-750 zł
tkie ceny
to są chyba pokoje jednoosobowe, prawda?
Awatar użytkownika
Falx
Posty: 165
Rejestracja: 17 mar 2009, o 10:45

Re: Tegoroczni kandydaci na lek

Post autor: Falx »

Chemik, nie musisz miec NIPu. Osoby, które pracowały mają NIP. Po prostu wydają Ci zaświadczenie, że Twoje dochody w roku 2008 wynosiły 0 zł. I na to się czeka tydzien a nie miesiąc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości