Konto Bankowe

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
biolożka
Posty: 10
Rejestracja: 23 mar 2009, o 06:44

Re: Konto Bankowe

Post autor: biolożka »

ja mam w WBK, moim zdaniem świetne konto, zero prowizji za cokolwiek, płacenie kartą, otrzymanie karty, przelewy internetowe-wszystko za darmo. jedyne za co płacę to ubezpieczenie karty-2 zł na miesiąc, ale nie jest ono obowiązkowe. Oprocentowanie co prawda 0%, ale opłaty też 0:-) to konta opłaca się kiedy nie masz dużo pieniędzy, bo nie ma na nim żadnego oprocentowania, a studenci zazwyczaj nie mają w nadmiarze pieniędzy:) ja mam to konto już 2 lata i nie narzekam, szczerze polecam, zwłaszcza w Poznaniu, gdzie co krok jest bankomat WBK
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Konto Bankowe

Post autor: jagodzio »

fimona pisze:ja mbank. juz wczesniej bylo o nim napisane. bankomaty Euronet i wbk(bodajze) sa za free, a w innych placi sie prowizje, ale tych darmowych jest tak duzo, ze nigdy nie mialam sytuacji ze musialam korzystac z innego. zadnych opłat.
wypłaty, przelewy - ok, ale wpłaty? Wpłatomatów mbank ma chyba około 10 w Polsce. Są w ogóle jakieś oddziały?
biofizchem
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2008, o 14:30

Re: Konto Bankowe

Post autor: biofizchem »

ja mam superkonto student w pko to coś jak inteligo tylko zakłada się bezpośredniw banku 3,50 na miesiąć karta za10 zł przelewy poza pko 0.50 zł możesz operować przez internet
jak zakładałm to babka nie chciała żadnej legitki tylko listy w którym jest napisane że dostałam się na uczelnie zrobiła sobie kopie i podpieła
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Konto Bankowe

Post autor: bajer »

ja mam konto Student w Banku Millennium, miesięczne opłaty w wysokości 2,99 i to tylko tyle, jak się nie ma karty do bankomatu to się nie płaci nic moim zdaniem konto i bank jak najbardziej godne polecenia, przelewy 50gr a do tego samego banku darmowe no i wypłaty bez prowizji w bankomatach Millennium, w Poznaniu ich dużo więc nie ma problemu w innych nie wiem nie wypłacałem, w PKO 5zł niestety
Awatar użytkownika
piekielny_ogar
Posty: 243
Rejestracja: 13 lip 2008, o 22:08

Re: Konto Bankowe

Post autor: piekielny_ogar »

WalnietyDesko pisze:Tak ma konto studenckie. Powiedziała, ze nie jest zadowolona z tego banku ale nie przypominam sobie zeby dała jakies konkrety.
hmm to nie rozumiem ) dobre jest to, ze duzo bankomatow jest za free, polecam szczegolnie na to zwrocic uwage.
Awatar użytkownika
fimona
Posty: 254
Rejestracja: 14 lis 2007, o 13:52

Re: Konto Bankowe

Post autor: fimona »

jagodzio pisze:Wpłatomatów mbank ma chyba około 10 w Polsce
Misiu, nie czaruj, w samych Katowicach jest ich 7.poza tym jesli chodzi o studentow, to kase od rodzicow moga sami rodzice na konto bezposrednio przelac. stypendium uczelnia tez moze przelac. jesli pracuje, pracodawca tez moze przelac.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Konto Bankowe

Post autor: jagodzio »

fimona pisze:
jagodzio pisze:Wpłatomatów mbank ma chyba około 10 w Polsce
Misiu, nie czaruj, w samych Katowicach jest ich 7.poza tym jesli chodzi o studentow, to kase od rodzicow moga sami rodzice na konto bezposrednio przelac. stypendium uczelnia tez moze przelac. jesli pracuje, pracodawca tez moze przelac.
To żeś mi odpowiedziała na pytanie. Poważnie jest coś takiego jak przelew? No nie wpadłabym na to Tak się składa, że dostaję czasem kasę od babci czy mamy, które w ogóle nie korzystają z Internetu, a przelewy robią na poczcie za 2,5zł. I czemu nazwałaś mnie misiem?
Faktycznie mi się popieprzyło i źle popatrzyłam - ostatnio dodano 10 wpłatomatów. Jednak to nie zmienia mojej sytuacji, bo w moim mieście nie ma ani placówki ani wpłatomatu. No, ale od października się przenoszę do Katowic, więc wtedy najprawdopodobniej zmienię bank. Do tej pory korzystałam z BGŻ, płaciłam 2,5zł za prowadzenie konta internetowego (bez opłat za przelewy), ale coś pozmieniali od lipca i płacę teraz 4zł Byłam zadowolona, ale teraz przegięli z tymi kosztami. Tym bardziej, że w wielu bankach konta są w pełni darmowe.
A i w BGŻ, żeby założyć konto studenckie trzeba pokazać legitymację.
Awatar użytkownika
cole
Posty: 25
Rejestracja: 15 sie 2009, o 19:57

Re: Konto Bankowe

Post autor: cole »

jagodzio pisze: Do tej pory korzystałam z BGŻ, płaciłam 2,5zł za prowadzenie konta internetowego (bez opłat za przelewy), ale coś pozmieniali od lipca i płacę teraz 4zł Byłam zadowolona, ale teraz przegięli z tymi kosztami.
no rzeczywiscie, 1,5 zl w gore to przegiecie. :
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: Konto Bankowe

Post autor: onlyma »

Mam eKONTO w mBanku i jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim Opłaty za otwarcie rachunku, prowadzenie rachunku wynoszą 0 zł przelewy mnie nic nie kosztują, karta mnie nic nie kosztuje, większośc bankomatów w dużych miastach są bezpłatne, jedyne moje opłaty to 1,70 zł ubezpieczenia. Jestem bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Konto Bankowe

Post autor: Gekon »

Jak wyżej [at] , również takie konto posiadam i jestem bardzo zadowolony 0 opłat, w sam raz dla studenta
Lotka
Posty: 102
Rejestracja: 14 maja 2007, o 18:07

Re: Konto Bankowe

Post autor: Lotka »

Ja mam w bzwbk konto 0 i sobie chwalę, płacę tylko 2zł ubezpieczenia karty. Teraz troche przegięli z tym że tylko 5 smskodów jest bezpłatnych,no ale nie wszystkie transakcje trzeba potwierdzać w końcu. Dodatkowo w mbanku eMAX plus gdzie oprocentowanie jako takie jest ( 4,5%) i przez rok posiadania tego konta jeszcze bank nie dostał ode mnie ani złotówki
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: Konto Bankowe

Post autor: Anex »

No to teraz wacham się miedzy inteligo a mbankiem. Chociaż tyle, że w stolicy problemu z bankomatami nie maD
Wilson
Posty: 90
Rejestracja: 12 gru 2008, o 10:04

Re: Konto Bankowe

Post autor: Wilson »

Miałem Inteligo ale zrezygnowałem po dwóch latach, ponieważ: 1. płaci się za konto (a raczej za kartę), 2. Płaci się za kartę a mimo wszystko jest ona starego typu, czyli tylko z paskiem magnetycznym i przy płaceniu sprzedawca prosi o podpis, który nigdy nie jest weryfikowany (wiadomo, każdy może sobie takiej karty użyć), 3. Wykonuję dużo przelewów internetowych i nie uśmiechało mi się płacić 1zł za każdy, 4. Niewygodne wpłacanie $ na konto (kolejki w banku).
Teraz mam mBank już prawie rok i jestem zadowolony: przede wszystkim brak opłat za konto, kartę, przelewy. Nowoczesna karta już nie podpisuję świstków tylko wklepuję PIN. No i te wpłatomaty .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości