Progi 2009

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
szlauf
Posty: 18
Rejestracja: 9 sie 2009, o 13:59

Re: Progi 2009

Post autor: szlauf »

może ktoś sie orientuje co z tym Krakowem? bo, że płatne sobie wypełnili w pierwszej kolejności to wiem -_- a co ze stacjonarnymi? wiecie coś?
Milka
Posty: 310
Rejestracja: 22 mar 2008, o 09:58

Re: Progi 2009

Post autor: Milka »

w Białymstoku jeszcze spadnie- z punkt, gora dwa Ja zwalniam miejsce w Katowicach i Białymstoku
FOXY
Posty: 17
Rejestracja: 11 lip 2009, o 08:09

Re: Progi 2009

Post autor: FOXY »

W Krakowie zaraz po zamknięciu naboru ogłosili liste przyjętych i po jakimś czasie została zdjęta ze strony. . Teraz na stronie mają tylko liste płatnych.
Mogę przesłać na pocztę listę krakowską
szlauf
Posty: 18
Rejestracja: 9 sie 2009, o 13:59

Re: Progi 2009

Post autor: szlauf »

hm FOXY czyli w krk to już koniec?

Pamiętam te listy, ale ja wciąż mam nadzieje, że jeszcze coś (np. 3 pkt ) ruszy. Bo właściwie to takich ostatecznych, ostatecznych, ostatecznych list nie widziałem był tylko komunikat, że 11 sierpnia mają takowe powstać.
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: Progi 2009

Post autor: shisha pangma »

micia pisze:że jeszcze coś (np. 3 pkt ) ruszy.
nie chciałabym Cię dołować, ale rekrutacja w krakowie (z tego co pamietam, bo też byłam pod kreską i się nie dostałam) wyglada mniej wiecej tak: drugi prog jest mniejszy od pierwszego o kilka punktow (5-6), trzeci od drugiego o 1-2, a jeśli powstaje 4 lista to różni się od trzeciej o 1 punkt, więc o 3 punkty nie spadnie na 99%.
szlauf
Posty: 18
Rejestracja: 9 sie 2009, o 13:59

Re: Progi 2009

Post autor: szlauf »

pierwszy prog był 260, drugi 256 i na tym koniec z tego co mi wiadomo tylko dziwi mnie to bardzo, bo nawet Warszawia ma nizszy prog a tam po przeliczeniu fizy powinno być wyżej (nawet pomimo wiekszej ilosci miejsc). Ja czekam nadal i mam nadzieje, że sie załapie do Krk i przy okazji zwolnie ten okropny wroc /
Popski
Posty: 60
Rejestracja: 2 lip 2009, o 14:00

Re: Progi 2009

Post autor: Popski »

micia pisze: przy okazji zwolnie ten okropny wroc /
Masz -1 do fajności.
szlauf
Posty: 18
Rejestracja: 9 sie 2009, o 13:59

Re: Progi 2009

Post autor: szlauf »

nie lubię Wrocławia, nie podoba mi się to miasto i nie chce studiować na wrocławskiej AM - tak wiem nie jestem fajny, trendi i na czasie
Popski
Posty: 60
Rejestracja: 2 lip 2009, o 14:00

Re: Progi 2009

Post autor: Popski »

Nie wiem czy Wrocław jest trendi", ale skoro tak mówisz to pozostaje mi się tylko cieszyć że go wybrałem :]
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Progi 2009

Post autor: .kuba. »

micia pisze:nie jestem fajny, trendi i na czasie
Wow, taka autokrytyka w czasach lansu budzi podziw. Szkoda, że ja tak nie mam i niestety wybrałem Wrocław. A tak przy okazji dodam - koleżanka jest po pierwszym roku w Krakowie i stwierdziła Blichtr, nic więcej".

No ale do tematu, spadek progu w Krakowie jest nierealny i chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę. Nawet nie wiem, czy jest sens liczyć na ten jeden punkt. Ale oczywiście nadzieja umiera ostatnia, czy też coś w tym stylu.
Awatar użytkownika
Bereta
Posty: 33
Rejestracja: 4 lip 2009, o 22:12

Re: Progi 2009

Post autor: Bereta »

Ja chciałam być trendy i znaleźć się wśród studentów wrocławskiej uczleni. Przyjdzie mi jednak studiować w Bydgoszczy, chyba najmniej szpanerskiej uczelni medycznej w Polsce. Podejrzewam, że wbrew temu co mówią rankingi, wszystkie uczelnie medyczne można by podciągnąć pod jedną kreskę - wszystkie reprezentują podobny poziom.
kuffi
Posty: 35
Rejestracja: 7 paź 2008, o 19:45

Re: Progi 2009

Post autor: kuffi »

micia pisze:pierwszy prog był 260, drugi 256 i na tym koniec z tego co mi wiadomo tylko dziwi mnie to bardzo, bo nawet Warszawia ma nizszy prog a tam po przeliczeniu fizy powinno być wyżej (nawet pomimo wiekszej ilosci miejsc). Ja czekam nadal i mam nadzieje, że sie załapie do Krk i przy okazji zwolnie ten okropny wroc /
Przecierz tabelka przeliczeń fizy rozszerzonej na podstawowa jest tak lipna że pewnie osoby które dostały się na WUM mają przeważnie +1/+2 pkt do wyniku z rozszerzonej, więc nic a nic mnie nie dziwi że próg w Wawie był nieznacznie niższy od Krakowa biorąc pod uwagę że przyjmowali tam prawie 2x więcej ludzi.
Awatar użytkownika
AleksandraK
Posty: 123
Rejestracja: 19 lip 2009, o 21:02

Re: Progi 2009

Post autor: AleksandraK »

Ja miałam dodane 3 pkt co nie zmienia faktu, ze ten przelicznik to lipa.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości