Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
akk
Posty: 8
Rejestracja: 5 cze 2008, o 13:08

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: akk »

Ania907 pisze:Jak dostanę się np pod koniec września to mam szansę ubiegać się o miejsce w akademiku
Jak się dostaniesz to zapytaj najpierw w dziekanacie, jeśli tam Ci powiedzą że już za późno to porozmawiaj z kierowniczką akademika W tamtym roku pod koniec września w dziekanacie powiedzieli mi że nie ma już miejsc, a jak się okazało na początku października to moja koleżanka była sama w pokoju 3-osobowym, bo dużo pierwszaków składa podania o akademik, dostaje miejsce, a później znajdują mieszkania i nikogo o tym nie informują
ja_sama
Posty: 53
Rejestracja: 25 gru 2008, o 19:35

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: ja_sama »

hypnos pisze:co to jest dziennnik laboratoryjny ? xD
i gdzie to można kupić?!
To jest taki zeszyt ćwiczeń, w którym notujesz reakcje, jakie przeprowadzasz. Niektórzy prowadzący ćwiczenia nie pozwalają tego pisać w zwykłym zeszycie. Dali nam to na katedrze na ksero (i trzeba było koniecznie zbindować, bo na pojedynczych kartkach też nie chcieli podpisywać zaliczenia ćwiczenia). Przed rozpoczęciem roku na pewno wywieszą w gablocie info czy Was to obowiązuje.
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Tuś. »

zagubiona90 pisze:
Tu&#x15B. pisze:One dzisiaj będą opublikowane,
To nie jest jednoznacznie napisane. Może być tak, że podadzą termin następnej listy/ ale mam jednak nadzieję że dzisiaj będzie nowa.

Pozdrawiam:)
Masz rację, ja też miałam nadzieję, że jednak będzie dzisiaj lista. Przed chwilą dzwoniłam do dziekanatu, lista będzie jeszcze w tym tygodniu, ale próg spadnie o szokujący jeden punkt i będzie 146 pkt.
Tuś więc się żegna z analityką, ma to w dupie, idzie na chemię biologiczną do Opola, a za rok spróbuje jeszcze raz na lekarski.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: zagubiona90 »

Tu&#x15B. pisze:Masz rację, ja też miałam nadzieję, że jednak będzie dzisiaj lista. Przed chwilą dzwoniłam do dziekanatu, lista będzie jeszcze w tym tygodniu, ale próg spadnie o szokujący jeden punkt i będzie 146 pkt.
Yyy jestem w szoku/ Kurcze mało spadł/:(. Tuś nie łam się:* na pewno próg jeszcze mocno spadnie:*
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Tuś. »

Ale ja się wcale nie łamię . Mnie na tej chemii też będzie dobrze, ciutkę gorzej, bo z fizyką i matematyką, ale skoro chcę poprawiać maturę to co za różnica, gdzie spędzę ten rok?
Mam dość takiego nie-wiadomo-co, czekania przez całe wakacje. W Opolu mam załatwione mieszkanie i idę tam, o.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: zagubiona90 »

Tuś., w sumie masz racjeD. No a odnośnie rekrutacji to jest jedna wielka beznadzieja/ ileż można czekaćja wciąż mam nikłe szanse na farmacje ale te czekanie sprawi że znajdę się w psycholandii/. I to mają być najdłuższe wakacje w życiu/
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Tuś. »

Najdłuższe i najbardziej stresowe, właśnie między innymi z tego względu, chociaż we wrześniu chcę mieć święty, niezmącony spokój, o!
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: zagubiona90 »

Tuś., no mnie jeszcze czeka stres do końca września.wrr. Ja za rok również będę poprawiać maturę i chyba czeka nas powtórka z rozrywki/
kladiaa
Posty: 78
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 20:15

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: kladiaa »

Nie no bez przesady, przecież 146 ma tylko jedna osoba, to tylko jedna nowa osobe przyjmą? a powiedzieli dokladnie kiedy będzie lista. Bo ja czekam na farmacje.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: zagubiona90 »

Tylko 1 osoba ma taką punktacje? Coś mi się nie chce wierzyć żeby tylko jedna osoba została przyjęta
kladiaa
Posty: 78
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 20:15

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: kladiaa »

Specjalnie sprawdzałam bo też jestem zalogowana na analityke. . .
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: zagubiona90 »

kladiaa pisze:Specjalnie sprawdzałam bo też jestem zalogowana na analityke. . .
Ja też przed chwilką sprawdziłam. Kurcze na prawdę nie mogę w to uwierzyć że tylko 1osoba zrezygnowała z analityki.
kiszkazmiodem
Posty: 28
Rejestracja: 16 cze 2009, o 08:50

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: kiszkazmiodem »

poebao ich?.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości