książki

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Selen
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2009, o 13:23

Re: książki

Post autor: Selen »

A do biblioteki to można dopiero jak mi dadzą legitymację? Musi być tłoczno tam wtedy
Awatar użytkownika
boski
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:35

Re: książki

Post autor: boski »

Nowe bochenki po 300zł komplet q Ciężka opcja
Anelordina
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:17

Re: książki

Post autor: Anelordina »

polecam przejść się po bibliotekach miejskich zawsze to jakaś opcja lepsza od wydawania 300 zeta, a różne perełki można znaleźć
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: książki

Post autor: Delirium »

Anelordina pisze:polecam przejść się po bibliotekach miejskich zawsze to jakaś opcja lepsza od wydawania 300 zeta, a różne perełki można znaleźć
Z tym że nie sądzę aby biblioteka miejska wypożyczyła książkę na cały rok akademickigt
AniaD303
Posty: 62
Rejestracja: 8 cze 2008, o 11:19

Re: książki

Post autor: AniaD303 »

W bibliotece CMUJ wypożyczaja na cały rok ja do tej pory nie oddałam swoich bochenków i spokojnie nawet w połowie listopada można sobie komplet Bochenka wypożyczyć. Nie korzystałam z niego zbyt często oprócz czaszki na początku, gdzie są fajne ryciny, a człowiek nie umie jeszcze sobie wszystkiego wyobrazić. Ale fajnie mieć na półce, bo w razie konieczności można sprawdzić jakąś wątpliwość. A do kolosów i egzaminu Skawiny wystarczają w zupełności (+wykłady).
SzyMen
Posty: 29
Rejestracja: 25 maja 2009, o 19:07

Re: książki

Post autor: SzyMen »

Hej:) Kolezanka pozyczyla mi 5 tomow bochenka na caly rok, ale sa to dosc stare wydania (1980) Warto szukac tych najnowszych czy te starsze tez beda dobre? Duze sa roznice pomiedzy poszczegolnymi wydaniami?
DNA
Posty: 5
Rejestracja: 4 sie 2009, o 20:48

Re: książki

Post autor: DNA »

Słuchajcie, a zaraz na poczatku roku co jest konkretnie z anatomii?
Anelordina
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:17

Re: książki

Post autor: Anelordina »

na koperniku dużo info
DNA
Posty: 5
Rejestracja: 4 sie 2009, o 20:48

Re: książki

Post autor: DNA »

dzięki
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: książki

Post autor: kuskus »

Powiodło się (co do postów wcześniejszych) - ja anato na 4

Co do książek moje spostrzeżenia są takie:

Anato - SKRYPTY+ sinielnikow i nic więcej. Bochenka nawet w ręce nie miałam i da się bez tego przejść. Ja np nie miałam czasu na lektury uzupełniające itp

Histo- kompendium wystarczy na kolokwia i do egz teoretycznego, do egzaminu praktycznego super slajdy są na stronie internetowej katedry i seminaria przygotowujące. Ale z książek tyle Elektronogramy można otrzymać drogą płyt cd krążących po ludziach i na magazynie kopernika

Embrio- OWCA - na tym trzeba sie skupić Bartel - na ostatnie kolokwium i w sumie tylko wtedy z niego skorzystałam. A na egzamin. WYKŁADY. Dobrze przerobić, chodzic na nie w miare mozliwosci albo znać osobę, która chodzi

Pierwsza pomoc - nic nie miałam (e-lerning - logujesz sie na strone i czytasz z internetu)

Chemia- tutaj asystenci podawali z czego korzystać i ludzie mieli różne książki. Do organa miałam Harta- fajny, ale średnio się przydał na zaliczenie- bardziej przydały sie WYKŁADY. O nieorg nie chce pamietać nawet

Filozofia- nic. Jak sie trzeba było z czegoś przygotować zwracałam sie do pana google albo pani wikipedii a na zaliczenie trzeba było przeczytać książkę z listy (ukłon w stronę biblioteki albo allegro)

fakultet - sztuka, estetyka."- nic, poza cierpliwością.

tyle pamiętam, więcej może i nie chce bo przecież są jeszcze wakacje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości