pytanie do Grzybu123

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ponczo
Posty: 29
Rejestracja: 2 sie 2009, o 15:49

pytanie do Grzybu123

Post autor: ponczo »

siema wyczytalem w ktoryms poscie ze jestes z dolnego slaska. tak sie sklada ze ja tez jestem z dolnego slaska i tez zaczynam medycyne w bydzi. jak mozesz to podaj gg pogadamy moze mieszkamy blisko siebie:P
zawsze lepiej dojezdzac z kims do bydzi w konu to jakies 5 h pociagiem.

ponczo

ps. jezeli jest ktos jeszcze z d. slaska to pisac:)
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: pytanie do Grzybu123

Post autor: Grzybu123 »

No ja dzisiaj zrezygnowa?em, wi?c troszk? pud?o. Ogólnie jestem z Sycowa, doje?dza?bym tam tras? wroc?aw - Bydgoszcz (do Gda?ska docelowo). Je?li nie wiesz gdzie jest Syców to ko?o Ole?nicy (a ta ko?o Wroc?awia ).

Najlepiej wejd? na nk, tam jest dziewczyna z dolnego ?l?ska (ale tego prawdziwego, góry ko?o K?odzka je?li dobrze pamietam).

Pozdrawiam
ponczo
Posty: 29
Rejestracja: 2 sie 2009, o 15:49

Re: pytanie do Grzybu123

Post autor: ponczo »

ok dzieki mimi wszystko. ja tez dojezdzam wroc?aw bydgoszcz bez przesiadek po?piechem. takze jezdzilibysmy razem
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: pytanie do Grzybu123

Post autor: Grzybu123 »

No takie ?ycie. Ale uwierz, ?e bardzo niewiele brak?o ?ebym tam zosta?.

PS. A sk?d dok?adnie jeste? ?
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: pytanie do Grzybu123

Post autor: godziasia »

czyli jednak wybra?e? ?ód?, dobrze zrozumia?am Grzybu123? No skoro tak to witamy, witamy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości